Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok - Ti hogyan viszonyult...

Tanárok - Ti hogyan viszonyultok a leírásban feltüntetett 2 diákféléhez? Diákok, Ti mit tapasztaltok - nálatok hogy viszonyulnak a tanárok a leírásban feltüntetett 2 diákféléhez?

Figyelt kérdés

- Az érzékenyebb, sírósabb, a bolhából elefántot csináló tanulók, akik a többiektől elszeparálódnak és gyakran bántják vagy nem kedvelikaz osztálytársaik?


- Aki annyira megszálottan akar ötös tanuló lenni, hogy a rosszabb jegyek miatt sír, dolgozat után felkeresi a tanárt két óra között a tanáriban, hogy kijavította e a dolgozatokat és, ha igen, hányast kapott és sokszor kierőszakolja a tanárokból az ötöst (ha pl 4,2-re áll, akkor is).


Ha esetleg olyat éltetek meg, ami csak közelítette ezen diákfélék valamelyikét,, arra hogyan reagáltatok/reagáltak a tanárok?



2018. dec. 7. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok tanár, de volt 2 tanárnő-barátnőm.


Mind a 2 falra mászott ezektől!

2018. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, kaptál zöld kezet.


Ha valaki az elsőhöz hasonlóan csak hallásból ismer ilyen gyereket és a tanárok reakcióit, azt is leírhatja nyugodtan.


A további válaszokat is hálásan köszönöm!

2018. dec. 7. 15:36
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Habár nem tanár vagyok, de oktató(egyetem), így a fenti két típus nincsen.


Volt pár hallgató akit megsirattam, mert buta volt és megbukott. Nem nagyon tudok velük mit kezdeni. Még csak nem is igazságosan osztályzok, felfele kerekítem a jegyeket. Aki nálam megbukik az tényleg nagyon buta.


Azokat a hallgatókat kedvelem akik kérdeznek, aktívak, járnak konzultációra.


Jobb jegyért sírás nálunk nem jellemző, "gépész ötösért" is fülig ér a szájuk néha

2018. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én diákként valahogy mindig a kettő között álltam. Általános iskolában eminens tanuló voltam, viszont el tudtam fogadni, ha egy tanár nem kedvelt, vagy a negatív irányban “kivételezett” velem.

Annak ellenére, hogy jól tanultam, és természetemből adódóan mindenkihez kedves voltam, nagyjából 5. osztály végétől egészen nyolcadikig el kezdtek zaklatni.

Ekkor a létező összes önbizalmamat elvesztettem, amit a mai napig nem sikerült teljesen visszaépítenem (19 éves vagyok), de már alakulok.

2018. dec. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!