Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolai bántalmazók vajon...

Az iskolai bántalmazók vajon emlékeznek később a tetteikre?

Figyelt kérdés

Pl. felnőve nem jut eszükbe, hogy mit követtek el, kit aláztak meg stb, és nem gondolkodnak el azon, hogy hogyan tudnak így tükörbe nézni?


Vagy csak viccként tekintenek rá, mint iskolás korukban?



2021. máj. 4. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vettem észre, hogy nem szokták megbánni a tetteiket, de lehet, hogy csak én vagyok pesszimista. Aki megbánja, az a ritkább eset, úgy gondolom.
2021. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 No_Name3 válasza:
85%
Én a bántalmazók közé tartoztam amikor általánosba jártam, és igen bánt a dolog, és bárcsak máshogy alakult volna, máshogy álltam volna emberekhez
2023. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

20 éves osztálytalálkozón az osztály "menő" srácai azzal kezdték, hogy "Juci, (ofő) tudod, hogy mekkora seggfejek voltunk anno. És tudja mindenki az osztályból, aki nem volt benne a klikkünkben. Hülyék voltunk, nem tanultunk, piszkáltuk egymást, mert gyerekek voltunk. Szeretnénk az egész osztálytól elnézést kérni."


Én arra gondoltam, hogy "ez most jutott csak eszébe? Mindegy, végülis jobb később, mint soha"


Aztán a menő srácok közül kettő most egy külföldi vállalatnak a vezetője (véletlenül partnercégek, mily meglepő), de felajánlották, hogyha bárki szeretne kimenni külföldre, esetleg munka is kell, az szóljon nekik és mindenben segítenek neki. Korrektnek tűntek..

2023. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Középsuli, 2000es évek eleje: nekem fut a 100 kilós állat hátulról, elvették a szendvicsem, beszóltak minden undorító dolgot, az egyik belém rúgott kémia órán. Ezek csak kiragadott példák. Tudom kikről van szó és tervezem is hogy beszélek velük, mert ez az egész kihatott az életemre.
2023. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14-es, minek akarsz te velük beszélni? Ők úgy tesznek, mint akik nem is emlékeznek rá (vagy rád se), te pedig feltéped a sebeidet ezzel.
2023. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Érdekel a motivávió. Illetve elképzelhető ,.hogy nekem is könnyebb lenne utána.
2023. aug. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%

Hidd el, nem fogják azt mondani, amit hallani akarsz. Nem fognak ŐSZINTÉN bocsánatot kérni. Nem fogják azt mondani, hogy "te jó ég, komolyan ekkora traumát okoztam ezzel neked? Annyira szégyenlem magam, nem is tudom mit mondhatnék erre, vagy mivel tudnálak kárpótolni."


Valami ilyesmit szeretnél tőlük hallani? Engedd el. Aki bántalmazó volt, annak nem jutott annyi ész, hogy megbánja, mert nem fogja fel, hogy amit tett az rossz.

Az én tippem, hogy megnézi az üzeneted, és le se fogja tojni. Vagy megkérdezi, hogy ki a fene vagy te.


Én a saját lelki egészségem miatt inkább hasznosabb elfoglaltságot keresnék, mint a régi barmokkal foglalkozzak...

2023. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!