Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom ki van akadva a...

A tanárom ki van akadva a nevemen (Viktória) szerintetek normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Iskolát váltottam. Ez a nő egy igazni libernyák, kifejtette, hogy a szüleim hülyék, és hogy ő soha nem nevezné a gyetekét győzelemnek, mert ez a háborús név csak gyűlöletet szül... előbb nevezné a gyermekét békének... ráadásul azóta Veronikának, meg Rékának szólít, teljesen kiakaszt. Mit lehet az ilyennel csinálni?

2021. máj. 11. 23:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd rá. Nekem egy tanárom minden lányt Izidórának vagy Marmadellának hívott. Hogy miért, nem tudom. Olyan tanárom is volt, aki mindenkit a 3. nevén szólított. Na én akkor örültem, hogy nem volt harmadik nevem. XD Voltak, akiknek nagyon gáz neveik voltak. Akkor is azt használta, hogyha valaki kijavította talán. Egyik lány kivételesen a harmadik nevét használta, ő viszont szerencsés volt. XD
2021. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
99%

Nem, egyáltalán nem normális. Én ritkán vagyok a bepanaszolás és a feljelentgetés híve, mert ahol módot látok rá, a békés megbeszélés híve vagyok.

De ez az eset nagyon más, túl van minden határon. Ilyet nem tehet meg senki, de egy pedagógus végképp nem.


El kell menni haladéktalanul az igazgatóhoz a szüleiddel együtt, és bepanaszolni a tanárnőt.

És félreértés ne essék, itt nem csak rólad van szó, mert ha veled ezt teszi, másokkal is bánhat hasonló megalázóan. Ilyen őrültek csak akkor garázdálkodhatnak, ha mindenki fél és annyiban hagyja a dolgot. De ezt nem szabadna!

2021. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Ez hülye. Semmi gond nincs a Viktória névvel. Nem csak háborúban lehet győzni, a római Victoria istennő pl. a halál legyőzésének szimbóluma, amellett a wikipédia szerint egy mezőgazdasági jellegű istenségből alakult ki. De le lehet győzni egy rakás negatívumot, a betegségtől kezdve a lustaságon át az ágyipoloskáig, ezzel is baja van?

Béke jelentésű névből csak az Irént ismerem, de az nem tetszik.

2021. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
99%

#1, az más, amikor egy tanárnak rossz a névmemóriája, és ezért ilyen vicces megoldásokhoz folyamodik, hogy minden lányt ugyanúgy szólít. Azt mindenki tudja olyankor, hogy nem személyes ügy. Az is más, amikor egy tanár akaratlanul keveri a neveket, és mindig más néven szólít, de nem szándékosan.

De megalázni és átkeresztelni egy tanulót, szánt szándékkal, csak mert neki nem tetszik a név...

Ne haragudj, ezt egy Dömperrel vagy Radiátorral sem lehetne megtenni, pedig azoknak a szülei tényleg idióták voltak (megtörtént esetek az elmúlt években)

2021. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
névtelenül írhatnál egy levelet az igazgatónak hogy a tanár ez meg az és hátha lesz hatása.vagy személyesen is lehet bár
2021. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Nekem a Viktória az egyik kedvenc lány nevem. De tényleg olyan szinten, hogy nálam előnybe indulnak ismerkedésnél.

Szóval lehet elfogult vagyok, de szerintem nem normális.

2021. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Viktóroa igazán szép név pedig :D
2021. máj. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, jó, hogy nem csak én vagyok ilyen szinten elfogult egy névvel kapcsolatban, nálam meg a Richárdok indulnak előnnyel. :)
2021. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%

Egyik kedvenc lánynevem a Viktória.

Én például Péter vagyok. Erről a névről mit gondoltok?

2021. máj. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Nincs vele gondom :)
2021. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!