Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » ELmennétek vagy nem ?

ELmennétek vagy nem ?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok és most lesz a bankettem, de az osztályból már senkivel sem tartom a kapcsolatot. Azzal akivel jóba voltam az osztályból már régen nem vagyunk barátok, így más már nem maradt akiért érdemes lenne elmenni. Így valószínűleg egész este egyedül lennék, ezért nem szeretnék elmenni, de mégis csak egy bankett.

Mit tennétek a helyemben ?

Elmennétek vagy nem ?



2021. máj. 28. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Én nem, de csak mert utálom az embereket.
2021. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad áll. Én a saját szallagavatómra sem mentem. Nem érdekelt, nem voltam jóban szinte senkivel.


A bankettre a tanárok miatt elmentem. Meg a kaja miatt. Főleg a kaja miatt.

2021. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
menj el
2021. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Én úgy vagyok vele, hogy ha már nem volt szalagavató, akkor ide legalább menjek el. Valószínű csak arról fog szólni, hogy egyik baráti társaságtól a másikhoz csapódok, és így sétálgatok egész idő alatt, néha ide állok, néha oda.... de mégis csak egy utolsó összejövetel velük, és annyira azért nem utálom őket. Legyen meg utolsó emléknek róluk inkább ez a baráti hangulatú összejövetel az érettségik feszültsége helyett. Érted. Plusz hátha sikerül jobban megismerni még egy-két olyan embert, akivel jobban tettem volna, ha összebarátkozok/akikhez nem mertem közeledni
2021. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem meg volt tartva a szalagavatóm és még táncot is adtunk elő, ami jó volt de egyébként egyedül voltam ott is és szarul éreztem magam.😕
2021. máj. 28. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el se a szalagavatómra, se a bankettre, két emberrel voltam csak jóban az osztályból és velük a mai napig barátok vagyunk, egyikünk se volt kíváncsi egyik eseményre se, simán kihagytuk. 15 évvel később sem bántam meg soha egy percre se, ha visszamennék az időben ugyanígy csinálnám.
2021. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, és ha nem érzed jól magad, nem tudsz kivel beszélgetni, akkor korábban elmész. Mostanában mindenkinek kevesebb alkalma volt társaságba járni, lehet azzal is akad így beszédtémád, akiről nem is gondolnád. :)
2021. máj. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Az ingyen pia és az esetleges szexért megéri elmenni.
2021. máj. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ő lány, vagyis nem nagyon érdekli a szex, mert bármikor csinálhatja bárkivel, nem úgy, mint mi fiúk :(
2021. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem mennék. Nekem többet ér egy jó este otthon.
2021. máj. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!