Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szégyen ha megverték? Szóval...

Szégyen ha megverték? Szóval úgy néz ki verekedni fogok viszont ha megvernek gáz vagy sem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 17:08
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Nem menekülni akarok szimplán csak elegem van a beszólásaibol, és elakarom kapni és jól megverni, azért amiért engem ba*zogat és másokat akik gyengébbek.
2021. jún. 3. 17:47
 12/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Nem sza*ozok.
2021. jún. 3. 17:50
 13/32 anonim ***** válasza:
34%

#10:

Aztán majd ha kórházba kerül, viszel neki virágot, mi? Mert az a te hibád is lesz, ha szarráverik a gyereket, mert biztatod a hülyeségre. Ez már nem az Őskor, csak mellékesen megjegyzendő.

2021. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem vernek szarrá megtudom magam védeni, és ha megvernek fel kelek és elmegyek haza ennyi.
2021. jún. 3. 17:56
 15/32 anonim ***** válasza:
59%

Börtönbe készülsz vagy mi ez a "nem aksrok csicska lenni" duma?


Ha nem most mész a böribe, akkor majd később >> Btk. 164. §, ha könnyű testi sértés, csak 2 évig, ha súlyos, akkor akár 3 évig is dutyiba mehetsz.

És ezt még ki is targyalod itt és előre kiterveled. Gratulálok, a rendőrség lájkolja.

2021. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
#15 ebben mondjuk igazad van... Nem akarok börtönbe menni...
2021. jún. 3. 18:16
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem akarom a jövőmet elrontani, jó tanuló vagyok, szerintem megvárom míg ő újra belém nem köt...
2021. jún. 3. 18:19
 18/32 anonim ***** válasza:
67%

Miért, ha újra beléd köt és úgy vered meg, azt hiszed jogos lesz?

A verekedésnek legalább 2 elkövetője van. Aki elkezdi és aki folytatja.

2021. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%

"bízok magamban küzdősportolok"


Amit te csinálsz az max bohóckodás...

Aki igazán benne van a küzdő sportban az ringen kívül nem áll bele a harcba (vannak kivételes esetek, önvédelem stb, de akkor is felméri a helyzetet).


Elég egy rossz ütés az orr csont a torok részre vagy csak egy esés következtében beütött fej egy és évekre lecsukhatnak...


Üdv egy 6 éve box/thai boxoló srác.

2021. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
#19 igazad van, egyébként én is thai boxolok, ezért gondoltam hogy bízok magamban, és jogos ha tényleg úgy eltalalom hogy baja lesz akkor börtön, szóval meggyőztetek.
2021. jún. 3. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!