Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sok csoporttárs mire fel öntelt?

Sok csoporttárs mire fel öntelt?

Figyelt kérdés
Ti szeretitek a saját csopitársaitokat? Néhány képes nyalizni, közben meg tudnák fojtani egymást az ösztöndíj miatt....

2021. jún. 5. 23:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
Én nem, mert nálunk egyáltalán nem volt jó a közösség. Nálunk nem volt ilyen egyetemi bajtársiasság, összetartozás, hogy akkor segítjük egymást, együtt tanulunk, csinálunk közös programokat, megosztjuk egymással a jegyzeteinket, beszélgetünk stb. Egyáltalán nem, hanem éppen ellenkezőleg. Nagyon erősen megvoltak a klikkek és mindenki csak a saját klikkjébe tartozó emberekkel volt hajlandó szóba állni, együtt dolgozni (pl. csoportos vagy páros munkákban) stb., de sokan még köszönni sem köszöntek másoknak. Ment a rivalizálás, a versengés, hogy ki hányast kapott, kit dicsért meg a tanár, kinek hány pontos lett stb. és ha valaki rossz jegyet kapott vagy megbukott egy vizsgán, akkor az hülye, mit képzelt, nem tanult, így járt, megérdemelte stb., aki jó jegyet kapott annak meg az anyja ***-t, biztos csalt, nem hiszem el stb. Sokan amúgy amolyan nyalis, behízelgő, kétszínű típusok is voltak, hogy tök mást mondtak rólad a hátad mögött mint a szemedbe. Mentek a pletykák is. Szóval én egyáltalán nem szerettem, örülök, hogy szabadulok abból a közösségből mert nagyon nagy csalódás volt.
2021. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 ugyanez.
2021. jún. 6. 11:05
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
Üdv az életben. Ha azt gondolod a leendő munkahelyeiden vagy bármilyen csoportban más a helyzet, ki kell, hogy ábrándítsalak. Szokj hozzá.
2021. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 tudom, hogy mindenhol ilyenek.
2021. jún. 6. 19:24
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem az egyetemistákat írod le hanem az embereket.


Mindenhol leszenek akik kibeszélnek, kamu kedvesed vagy érdekből barátkoznak.


Egyetem nem hiszem, hgoy kifejezetten ennek a központja lenne.


Amúgy a kérdésedre meg igazán nem lehet választ adni. A legjobb tippem, hogy ide jöttél kiírni a fusztráltságodat.

2021. jún. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hmm, mondjuk személyes tapasztalat alapján lehetne, de valóban frusztráló:)
2021. jún. 7. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!