Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az osztály kirándulásról...

Ha az osztály kirándulásról hiányzok, arra kell igazolás?

Figyelt kérdés
Például ezt nem a covidra kértem, hanem, hogy ha lelógod a 3 alkalomból 2 vagy egy napot, azt bele szamítják a bizonyítványomba, és benne lesz az igazolatlan?

2021. jún. 8. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, kapsz hiányt
Jelentéktelen, nem számít bele semmibe
31 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kellett rá, de van ahol meg ez alapból egy jutalom és aki nem megy az nem megy, ha a szülő nem engedi, akkor nem mehet, kész.

Nálunk meg az volt, hogy ez ugyan úgy iskolai nap és ott kell lenni, aki nem akart menni vagy nem engedték azt a szülőnek kellett igazolni.

2021. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Osztálykirándulás nem kötelező elvileg, szerintem nem kell rá igazolás. Maximum szólsz, vagy írsz az osztályfőnöködnek, hogy nem fogsz menni.
2021. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, és ha ez ugyan úgy érvényesül az iskolai napokra is például, mint projekt napok, amik kitöltik a kirándulós hét többi napját, igaz?
2021. jún. 8. 20:10
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ez úgy működött, hogy ha nem akartál menni kirándulásra, akkor betettek egy másik osztályba,amit nyilván senki nem akar. Ilyenkor jött a szülői igazolás.

Most tudtommal 5 szülői igazolás van, váltsd be, bár nem tudom, hogy a sulid elfogadja e a szülőit.


Bár kötelesek lennének, hiszen az iskola időben történő kirándulás iskolai program.

2021. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Tanítási nap, ha nem mész kirándulni, be kell menned az iskolába. Írjanak a szüleid igazolást arra a napra.
2021. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kellett igazolás mindig -.-
2021. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jún. 8. 20:36
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukam papírra ráírta efy üzenetben az ofőnek, hogy nem megyek és csók. Mivel tanítási napon szoktak lenni a kirandulások kell papír, kivéve, ha az ofő nem akar vinni.


Nekem van valami emlékem arról, amikor küldték a szüleimnek, hogy nem visznek kirándulni, hogy azt írták benne, hogy természetesen a hiányzásomat a kirandulásról igazoltnak veszik.

2021. jún. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a 2 eset 2 külön osztálykirandulás volt.
2021. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja és egyszer, amikor külföldön laktunk, ott sem vittek kirándulni egyszer, de az volt a feltétel, hogy be kell mennem a suliba és ott kell lennem a hivatalos tanítási idő végéig (az egész iskola kirandult, csak hárman voltunk bent meg a könyvtaros, egy tanár és a dirihelyettes).


Ők nem küldtek értesítőt én meg nem szóltam otthon, azt se tudták, hogy büntetésben voltam egész nap :D

2021. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!