Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történt gyerekkorodban a...

Mi történt gyerekkorodban a legemlékezetesebb osztálykirándulásodon?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Eltévedtem egy erdei ösvényen.
2021. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

több napos kirándulás, éjszakázás egy kollégiumban, azt mondták nem merem megcsinálni hogy a folyosó végi zuhanyzóból pucéran megyek végig a folyosón a szobámba.

megtettem.

lebuktam. de nem a csajok előtt, nem is a tanár előtt, hanem valahonnan a 70 éves öreg takarítónő került elő épp akkor én meg ott szambáztam 1 szál semmiben a folyosón.

2021. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
A kutya belepisált a bográcsba, elmentünk megkeresni a tanárt, hogy elmondjuk neki, mire megtaláltuk az osztály többi tagja már megette az egészet.
2021. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem mehettem át az országhatáron, mert 2 hete lejárt a személyim, ezért masszív 10-12 órát ücsörögtem az ártándi határnál a büfében. Ez alatt volt egy műszakváltás, láttam román és magyar rendőrt is, egy tanár velem maradt, jöttek értem szüleim, a tanárnőt apa el vitte a szállásra (2 óra oda, majd 2 vissza, úgyhogy vártunk rá anyával 4 órát), aztán ilyen hajnali 4 körül értem haza.

Lehet nem ez a legizgalmasabb sztori, de én mindig "jó kislány" voltam, egyszer ittam 12 év és 7 osztálykirándulás alatt alkoholt, de akkor sem ütöttem ki magam vele. Sosem játszottam üveget vagy felelsz vagy merszet. Nem füveztünk és sosem szöktem el sehova. Ilyenek voltak talán, hogy takarodó után fennmaradtunk és átmentünk a fiúkhoz/másik lányokhoz és fordítva, meg eldugtunk pár embert, ha jöttek nézni. 😅

Illetve, ha nem a 7.-es határsztori, akkor van 2 másik év:

3.-ban mindenféle szexuális hülyeséget kiabáltunk egymásnak jó hangosan, úgy, hogy ilyen gimisek is voltak. Eltűnt egy srác, őt kerestük este, mert elbújt. Meztelenre vetkőztünk és megvizsgáltuk, ki mennyire fejlett (ezt így 10 évesen). Én azt kiáltottam jó hangosan, hogy "Áááh, kígyó!"-mert elhoztam a fakígyómat otthonról és át akartam vele verni kb mindenkit, akit lehet.

9.-ben pedig 14-en egybeverődtünk és ebből páran elmentünk horgászni, úgy, hogy damilt a földről szedtünk, horgot is, egy sráctól kértünk üres palackot és szendvicsdarabot, majd kerestünk gilisztát (amit mikor kerestünk, kérdezi valaki "Na és hol találunk gilisztát?" erre a másik: "hát, a földigiliszta a földben él, kezdjünk el ásni"-vagy valami ilyesmi) szedtünk cseresznyét. Aztán én le lettem fotózva, ahogy nálam van egy palackba egy hal, meg talán egy rákkal is, de azokat a képeket azóta se láttam soha.

2021. júl. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
98%

Nlgynapos osztálykiránduláson, hatodikban, a fiúk beszórték pár lány ágyát viszketőporral, nyilván balhé volt belőle, onnan kezdve "böntetésben" voltak, nem mehettek két méternél messzebb az ofőtől. Négy srác, de autolsó napon az ofő már nem bírtha idegekkel.

Olyan nekünk is, volt, hogy elbújt valaki, és az egész tábor (sátorokban aludtunk akkor) őt kereste, és én már szerettem volna aludni, de a többiek nem engedték.

Hetedikben az osztály menő lányai leitatták az egyik visszahúzódó gyereket, az elég csúnyán végződött, az ofő örjöngött.

2021. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
7.ben beleburultam egy barátnőmmel egy baromi nagy és mély tó közepébe ruhástul, telefonostul, mindenestül, majd mikor nagy nehezen kiúsztunk az ofőnk lecseszett minket, mert bele is fulladhattunk volna, váltó ruhám meg nem volt. De én akkor is imádtam :D
2021. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegigcsúsztúnk a sáros hegyen éjszakai túrán, denevérekkel fölöttünk
2021. okt. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!