Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kaptál szaktanári / osztályfőn...

Kaptál szaktanári / osztályfőnöki / ingazgatói figyelmeztetést / intést / megrovást diákkorodban?

Figyelt kérdés
Miért? Mit szóltak hozzá a Szüleid? Hogyan gondolsz most erre vissza?

2021. júl. 15. 09:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk az igazgató eléggé nárcisztikus hajlamú ember volt, sokszor nem volt igaza és mikor megmondtuk neki nemm értette honnan van bátorságunk hozzá. Egyszer annyira felidegesített az igazságtalanság hogy ráordítottam hogy fejezze már be és akkor lekevert egy oltári nagy pofont. Nekem ez jobban fájt bármelyik intőnél.
2021. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, nem én írtam ki, de ez nagyon vicces! XD Úgy látszik más is cikinek tartja a büdöskét.
2021. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
És hány évvel ezelőtt történt a büdililis sztori?
2021. aug. 6. 13:04
 24/26 anonim ***** válasza:
38%
Kb 20 🤣
2021. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

4x kaptam szaktanári figyelmeztetést életem során.


7.osztályban hármat.

Első: hangoskodtam, röhögcséltem egyik haverommal órán.

Második: összefirkáltam a padot

Harmadik: az egyesre írt nyelvtan dolgozatomból papírrepcsit hajtogattam és átdobtam az egyik haveromnak.


8.ban már súlyosabb volt a helyzet: dobáltuk valakinek a tolltartóját az egyik osztálytársammal. Dobtam neki a tolltartót, ami valahogyan félrement és véletlenül eltalálta az osztályfönököm arcát. Hangsúlyozom, véletlenül, mert nem akartam megdobni. Ha jól emlékszem az eldobott cucc ráesett a padra, ahonnan a tanár arcára pattant tovább, majdnem úgy, ahogyan a kavics pattan a vízfelszínen. A következmény gyalázatos lett. Szaktanárit és nyilvános megszégyenítést kaptam, páran le is hülyéztek. Szerencsére néhány osztálytársam fel fogta, hogy nem akartam, de ők voltak kisebbségben.


A fegyelmik, intők adásában azt látom, hogy sok esetben a kettős mércén és a tanár kedélyállapotán múlik, kinek miért adja. Mások meg lelkileg terrorizálják a többi gyereket, mégsem kapnak semmit.

2021. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak beírást, de azt sokat. :)
2022. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!