Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért érzem jogtalannak az...

Miért érzem jogtalannak az osztályfőnöki figyelmeztetésemet?

Figyelt kérdés
Pincérnek tanulok, harmincan vagyunk az osztályban, ebből tizenegyen vagyunk lányok. Nem vagyok éppen a tanárok kedvence, az az igazság, hogy eléggé vad természetű vagyok. Nem piszkálódok, nem kötözködök, de megvédem magam. Van az osztályunkban két-három fiú, akik szeretnek piszkálódni mindenkivel, főleg velünk lányokkal. Pont pénteken történt az utolsó napon, hogy az egyik fiú mikor mentem vissza a helyemre, hátranyúlt és megmarkolta a fenekemet. Nem ez volt már az első eset, hogy a fiú piszkált, de most betelt a pohár nálam és visszafordulva tarkón ütöttem, mire az osztályfőnök felszólított, hogy kérjek bocsánatot, amikor nem voltam hajlandó, mondván, hogy nem az én hibám kihívott és beírt az ellenőrzőmbe.

2015. jún. 14. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Énmeg piáltam pénteken ofő elött... ésakkor? Már semmi következménye egy beírásnak...
2015. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem volt jogos az az osztályfőnöki figyelmeztetés, de valljuk be hogy te sem ésszerűen jártál el. Szerintem ha a szüleid megértik hogy miért tetted biztos nem akadnak fenn a büntetést illetően. Legfeljebb bemennek és elkezdenek reklamálni az ofő-nél. Vagy megbeszélik a fiú szüleivel érett emberek módjára ahogy az egy felnőttöl elvárható.
2015. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nagyon rosszul tetted, ahelyett hogy tarkón ütötted volna, inkább betörhetted volna az orrát a hülye gyereknek. Semmi joga nincs hozzá hogy fogdosson... valszeg egy nő sem nyúl hozzá, aztán így vezeti le a feszkót.
2015. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt teljesen. Ha folytatják ne hagyd magad. Egyébként a tanár megütheti ezért a bokáját, ha el próbál egy ilyet tussolni.
2015. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
100%
Szerintem is igazad volt,jól tetted.
2015. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzed jogtalannak, mert az is. Szerintem jól tetted.
2015. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teljesen jogos, csak az ofőd hülye ha ilyenért beír...
2016. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az osztályfőnöki figyelmeztetés jogtalan, de a te viselkedésed is minősíthetetlen volt. Nézd, én egy olyan helyen dolgozom, ahol van étterem részleg, és vannak pincérek is. A vendégeink egy része csupa más kultúrából való férfi, akik a pincérnőket társalkodónőnek nézik. Ők minden olyan esetben, ami még csak pedzegeti a zaklatás határát (például csak szóban), a menedzserhez fordulnak.

Tudom, ez iskola esetében árulkodásnak tűnik, de nem az, az igazgatónak kellett volna szólnod, és remélem, az osztályfőnöki után szóltál is.

2017. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!