Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogosan kaptam osztályfőnöki...

Jogosan kaptam osztályfőnöki figyelmeztetést?

Figyelt kérdés

Mindez a mai napon történt, mikor az egyik osztálytársam ráragasztott egy cetlit egy másik osztálytársamra azzal a felirattal hogy "RUGJ SEGGBE". Végül észrevette, az elkeveredett ide-oda, nem is fontos. Csakhogy végül a tanári szék mellől szedtem fel, ott volt a legjobb barátom is és ott mondtad neki milyen lenne ha odatennénk a székre és a tanár beleülne(persze nem gondoltam komolyan még egy viccnek is rossz lett volna). Aztán a papírt odatettem a szék melletti kis szekrényre(tanárok nem igazán foglalkoznak mik vannak a szekrényen), aztán egy másik osztálytársam(Legyen ő most mondjuk Attila) gondolom komolyan vette vagy nem tudom, gondolt egyet és odarakta a székre(kicsit be volt ragasztózva). Miközben ezt csinálta addig gondolom kipakoltam a felszerelést vagy átnéztem a tananyagot közbe jelző becsengő volt. Becsengettek, bejött a tanár és észrevette a lapot. Egy ideig kérdezgette hogy ki volt, aztán idehívta az osztályfőnököt. Ő is kérdezgette ki csinálta a papírt, kihez került stb.. Felállt az aki csinálta és akire ráragasztotta, az átadta stb.. Én már nem akartam felállni mert gondolom hogy egy kicsit hozzáértem nem azt jelenti hogy bajba kerülnék. Aztán megkérdezte hogy ki ragasztotta a székre. Egy másik osztálytársam látta hogy ki volt a szék közelébe ezért az osztályfőnök kihívta és elmondta. Bejöttek kérdezte OFŐ hogy akkor kinél volt a lap stb... Láttam hogy nagyon nézett engem az OFŐ szóval felálltam és elmondtam hogy mit csináltam, aztán kérte a tájékoztatómat. Később kiderült hogy ki ragasztotta rá, de az osztályfőnök azt mondta hogy ebben én vagyok a legnagyobb hibás mert én adtam az ötletet. Megkérdeztem hogy tessék?, ezt feleselésnek vette. Egyébként ezen a héten én vagyok a hetes szóval az én kötelességem hogy rendben tartsam a termet meg stb... Már mondani akartam hogy elnézést hogy nem látok bele a fejébe xy-nak, de gondolom ezt is feleselésnek vette volna.


Most őszintén, jogosan kaptam ezt a figyelmeztetést?



2017. okt. 3. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nézett, ez azt jelenti, hogy nem ez volt az első csínytevésed. Kicsit fogd vissza magad!
2017. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire jo egyáltalán ez az osztályfönöki figyelmeztetés? Engem tuti nem izgatna mig nem rugnak ki a sulibol..
2017. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, jogosan, francnak kellett egyáltalán ebbe az egészbe belemenned, főleg ha te vagy a hetes. Ahelyett hogy kidobtad volna a kukába azt a szaros cetlit, odavitted a tancsi asztalához. Gratula. :D
2017. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Öhh, elfelejtettem odaírni hogy én nem vagyok ilyen típus. Most csak "véletlen" belekeveredtem ebbe az egészbe. Órákon figyelek, csendes vagyok, verekedni se szoktam.. Még ha ütne is valaki akkor is csak inkább kivédem nem állok le vele verekedni.
2017. okt. 3. 17:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a tanári asztalhoz vittem, mint már leírtam a kis szekrényhez amit a tanárok nem is vesznek figyelembe(ott tartjuk a tornazsákokat).
2017. okt. 3. 17:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Angol órán, mikor magnóztunk, azt mondtam bank helyett, hogy money, ezzel telt be a tanárnak a pohár. :D

Meg kaptam még figyelmeztetőt azért is, mert eldobtam egy morzsát, rohangáltam a teremben és megmozdult a falon a térkép.

Szóval ha én ezekért kaptam, akkor jogos, de egyébként első esetként megúszhattad volna egy ejnye-bejnyével is.

De - ahogy előttem is mondták - a kukában lett volna a helye.

2017. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "felbujtást" a büntetőjog bűncselekményként kezeli és szankcionálja. Örülj, hogy ez az iskolapadban történt, és a legnagyobb büntetésed csak egy figyelmeztetés, ami - remélhetőleg - a felelősségre nevel a későbbiekben.
2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"az osztályfőnök azt mondta hogy ebben én vagyok a legnagyobb hibás mert én adtam az ötletet"


és ha azt mondod hogy ugorjon le a tetőről ő meg leugrik, akkor azért is te vagy hibás :D :D elég röhejes érvelés a tanár részéről.

szerintem ez a beírásos dolog is elég röhejes, úgy ahogy van... én így évekkel később mikor előveszem mindig röhögök rajtuk... mondjuk igazából már mikor kaptam is szórakoztam rajta kb. állandóan ilyen hasonló baromságok miatt kaptam én is.

2017. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt jogos amit a tanár csinált. Gyakorlatilag te nem csináltál semmit, csak beszélgettél a barátoddal. Bár ez csak egy osztályfőnöki, szerintem nem éri meg foglalkozni vele.
2017. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!