Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jó lenne ha csak az oltottak...

Jó lenne ha csak az oltottak járhatnának iskolába szeptembertől? az oltatlanoknak távoktatás lenne.

Figyelt kérdés
én örülnék mivel oltatlan vagyok, egész tanévben nem látnám a sok idióta barmot. öröm belegondolni is.
2021. júl. 19. 17:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Az idióta Marusza még nov elején is azt mondta nem lesz iskolazár... aztán nov 9-én lett... TAPS!
2021. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

#7-es MADÁRKA :D

Mi is van azzal a hírrel, hogy kezdeményezni fogják nem csak az eü, hanem a kereskedelmi, közlekedési... stb dolgozók kötelező oltását?

Be is fogják hozni, nyugodjál meg, csipcsirip. Úgyhogy nem lesz otthon se a pék, se a tanár, se a sofőr, se a boltos. :D :D

2021. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

"Mi is van azzal a hírrel, "


Mi is van azzal a Zorbáni kijelentéssel hogy idézem "amíg mi vagyunk kormányon elképzelhetetlen hogy kötelező legyen az oltás" hm?


Maga OV mondta idén februában.


MTVA archívum. Meg lehet hallgatni.

Hm?:


MADÁR?

2021. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiégek ezen a kérdésen. Először azt hittem, hogy egy oltásbzi provokálja a gyakoris népet, mert unatkozik, és amúgy sincs élete. De nem ez zseniális, problémamegoldás ötös. Hogyan kerüld el legálisan, hogy iskolába kelljen járnod, míg mindenki szív. 😂
2021. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13, sajnos Orbánnal a srtókot kapott 101 éves néni is szavahihetőbb. Nem tudom mennyire figyelted, de az elmúlt évben össze visszabeszélt. R.I.P.
2021. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Én is oltatlan vagyok és egyáltalán NEM támogatom ezt az ötletet! Normális helyzetben mindenkinek a saját döntése kell, hogy legyen az, hogy mit fogad be a testébe és mit nem. Engem nem fognak tudni a korlátozásokkal megtörni.
2021. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16, maradj is ilyen! Komolyan elborult odafent valami. Örülnék, ha végre valaki megállítaná.
2021. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%
Márpedig a mai hírek szerint egyre több szektorban (kereskedelem, közlekedés, stb...) akarják kötelezővé tenni az oltást a munkavállalók részére.
2021. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"kötelezővé tenni az oltást a munkavállalók részére."


És mit mondott a Csúti: olyan nem lesz hogy bárkinek is kötelező legyen.

Csúti hazudtál. MEGINT.


2022 Zorbánváltás.

2021. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!