Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az a legkirívóbb...

Mi volt az a legkirívóbb dolog, ami miatt az osztályodban valaki beírást kapott?

Figyelt kérdés
Mit csinált a tanuló? Melyik tanár adott beírást? Hányadik osztályban történt? Mit gondoltál erről akkor és most mit gondolsz?

2021. júl. 23. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Az egyik osztálytársam túl hangosan fújta az orrát. Annyira abszurd volt, hogy 20 évvel később is emlékszem rá :D
2021. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Az egyik osztálytársam behozott egy metszőollót, majd megmetszette az egyik bokrot a suliban. 5.-es volt. Elég abszurd volt.
2021. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lopas. Vagy epp rongálás az iskola teruleten.
2021. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

5-6. osztályban egyszer egy srác eldurrantott egy petárdát a folyosón. Senki nem volt ott a közelben.


Meg volt egy szabály, ha 3x nincs nálad az ellenőrző, akkor osztályfőnökit kapsz, nekem egyszer ezért került bele...


Illetve,egyszer 7-8. osztályban az igazgatóhelyettestől kaptunk 5-en (kapaszkodj), mert bentmaradtunk focizni.

Nem randalírozni, meg nem cigizni, focizni baszki.



Az első teljesen jogos, nyilván akkor nagy dolognak tűnt,de ha pont jön valaki, és ott egy petárda, az necces.


A másik kettő meg... Hagyjuk.

2021. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Az a helyzet, hogy a történet kirívósága nem függ össze a beírással. Nem tudom ki miért kapott, de tudok pár elég extrém esetet, amiért nem kapott senki.

Eszembe jutott egy, amiért kaptak: pénzért pletykát vettek.

Szerintem semmi köze nem volt hozzá az ofőnek. Az egyik pletykált, a másik meghívta valamire a büfében. (Általános iskola)

Másik eset: (tegyük fel hogy németes a csapat fele) a németeseknek felsőben tartottak angol órát, de ők/mi egymás között németül beszélgettünk, ami nyilván zavarta az angoltanárt, mivel nem értette.

Véleményem: imádom a magas színvonalú trollkodást. (Egyébként én tipikus mintadiáklány voltam), ez is általánosban.

Ugyanilyen nyelvi "probléma" volt még pár helyen.

Amik megtörténtek, de nem lett beírás belőle: tetőre mászás falon, tetőre mászás villámhárítón, egymás cuccainak kidobása az ablakon, füllyukasztás óra előtt (legyen ennyi elég, nem is minden publikus)

Egyébként jó osztály voltunk elit suli, de ezek már gimiben😂😂

Tanulság: a beírással csak általánosban fenyegetőznek.

2021. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem beírás volt, annál rosszabb...

A koleszban egy srácnak volt egy nagyobb kése. Nem használták semmi rosszra, de jó volt kolbászt meg ilyeneket szelni. Az eszesek kitalálták, hogy milyen jó ötlet lenne kitámasztani vele a vadiúj műanyag ablakot. Hát reggelre a kés éle kiszúrta az ablak keretét úgy másfél centi mélyen. A srácot kirúgták...

2021. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt gyújtogatás, de nem a mi osztályunkban.
2021. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kimásztunk a tetőre általánosban emeletes suliban
2021. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Parizerrel dobáloztunk és ráesett egy csaj tolltartójára. Ő elment az igazgatóhoz jöttek az ofővel aki (mint mindenért ) beirást akart nekünk adni az igazgató megtiltotta neki azt mondta hogy írjuk le 100x hogy nem dobálozok többet parizerrel és irassuk alá otthon kiment majd azért az osztályfőnök még beírta az osztályfőnökit is a plusz poén hogy a srác másnap jött hogy fizessük ki a szendvicset amiből a parizert kiloptuk ki mindenki kirohogte xD aztán én kaptam úgy beirást hogy beírta a tanár hogy nem akar beirást adni mert akkor látják a felvételin középiskolába (senki nem szólt neki hogy ezt is látni fogják xD) aztán kapott nálunk egy srác egy 2 oldalas szaktanárit könyvtár ismeretlen amiben a tanár hosszasan taglalta hogy milyen komoly az idei tananyag és a srác mennyire nem veszi komolyan
2021. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajspray-vel véletlenül arcon telibe fújta a matek tancsit az osztálytársam..
2021. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!