Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudom kicsit hülye dolog de...

Stunt man kérdése:

Tudom kicsit hülye dolog de mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Suliban, szünetbe dobáltunk egy kis labdát, aztán elkaptam az egyik osztálytársamat aki szemüveges.. suli után oda jött hozzám , mondta a társaim előtt hogy úgy sem lenne a családomnak pénze új szemüvegre neki(nem is lett semmi csak picit meghajlott) meg hogy nem tudtak megnevelni szüleim, és fenyegetett hogy megver hogyha még egy ilyen történik. Mondtam neki ha akar most is meg verhet, nem érdekel engem nagyon, de akkor annak nem lesz jó vége. Ekkor mondta hogy menjünk távolabb sulitól, és akkor meg kapom én a magamét, mondta van vipera a táskájában és megver. Én meg jó hogy nem mentem. Gyereknek azért van ilyen nagy szája mert az anyja tanár a sulinkban. Tanárokkal is szemtelen, de nem szolnak semmit, csak hogy ne legyen probléma a kolégák közt. Szóval tanárokra nem számíthatok ebben az esetben. Ha meg üres kézzel megyünk és megverem, akkor is én leszek a hibás hogy mért nem szóltam tanároknak..
2021. máj. 11. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Bocsánatot kértél tőle, miután megdobtad a labdával, és elhajlott a szemüvege?
2021. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy véletlen volt, nem akartam. Akkor meg kezdte hogy nehogy legyen még egy ilyen mert akkor szétver.
2021. máj. 11. 21:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ne menj bele a verekedesbe semmikepp. kerjel bocsanatot, ha tenyleg lett baja akkor fizesd ki, ha nem lett baja, akkor mondd hogy szalljon le rolad. a vipera pedig ha jol tudom illegalis, szoval vagy csak arcoskodik, vagy o fog rosszabbul jarni
2021. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nem is mennék bele, de ha nem száll le rólam akkor az lesz a vége.
2021. máj. 11. 21:11
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Utáltam az ilyen idióta játékokat, mi a jó édes f@szomért kell dobálni egy labdát egy osztályban? Igaza van a kissrácnak, remélem jól eltaknyol téged.
2021. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha tiszta izomból megdobnam azzal a plüss labdával akkor sem lesz semmi baja az embernek. Nem focilabda vagy hasonló volt hanem egy plüsslabda
2021. máj. 11. 21:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, ha nem lesz semmi baja tőle, ha a pofádba borítok egy vödör szart, akkor neked sem lesz semmi bajod, mégis megalázónak érzed, nem?
2021. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csak őt kapta el az a labda bakker. Engem is ugyan úgy és még dok mást, csak ő ilyen fasza gyerek hogy nem lehet hozzá érni sem kb.mert már az baj.
2021. máj. 11. 22:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a különbség, hogy ti dobáltátok, szándékosan egymásnak, ő meg nem egy agyhalott, hogy ilyen szarságokkal játszon, úgy hogy másnak a pofájába is beledobhatjátok, mert képzeld tényleg kellemetlen tud lenni. Kérdésedre a válasz, menj ki és verjétek szét egymást, vipera nyílván nem lesz nála, mert azért őt is büntetik, csak egy kicsit nagyot mondó és biztos fosik tőled, max egy 20 centis dildót húzhat elő.
2021. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért picit elgörbült az a nem is olcsó szemüveg az ártalmatlan labdádtól töki. Annak örüljél, hogy első meglepetésből nem tépte le a csöcsbimbódat
2021. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!