Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolt a srác Rólam a...

Mit gondolt a srác Rólam a ballagáson?

Figyelt kérdés

Az utolsó napon történt a suliban a ballagáson.


Szóval mi ballagtunk és még kettő másik osztály. Mi már ott voltunk a helyünkön. Egyszer csak hallom, hogy ének jön valahonnan. Aztán a másik kettő osztály jött, és énekelték a Ballag már a véndiákot.


Mikor közelebb értek, észre vettem azt a srácot, akivel logópédiára jártam. Ő akkor nem vett észre.

Ettől kezdve nem néztem arra!


Elkezdődőtt a ballagásnak az ünnepélye, én meg a nyelvemel körbe köröztem a számban! (Ez ciki szerintem.)


Mikor vége lett mentünk be a suliba. Akkor a srác és az egyik barátja ott mentek el előttem keresztbe. Csak előre néztek. Mentem tovább.


Közben egy fiú rálépett a lábamra, bocsánatot kért. Nem mertem hátra nézni!


Ott voltunk már az épületben, ahol lépcső is volt. Az osztályom nagy része balra vette az irányt a liftekhez. A liftek felé néztem, ahol sokan voltak.


Aki velem volt családtag mondta, hogy nagyokat lépek, megálltunk. A srác meg fel ment a lépcsőre megállt és felénk nézett. Oda néztem Rá. Vidám voltam. (Akkor mögötünk jött.) Nem mosolygott, komoly volt. A sötét ballagási ruhájában, úgy nézett ki, mint egy herceg vagy egy ügynök. Aztán elment.



2021. júl. 31. 22:42
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Nem Ő lépett rá egy másik fiú!
2021. júl. 31. 23:40
 12/30 anonim ***** válasza:
53%

Lehet,hogy hiányozni fogsz neki

Lehet,hogy titokban mindig benned gyönyörködött, rólad ábrándozott

Lehet,hogy fájt a szíve,hogy elszúrt egy lehetőséget,és azé volt szomorú

2021. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

12-es felvidítottal nagyon most!

2021. júl. 31. 23:48
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

Oke. Tehat a fiu kibszottul semmit nem csinalt azon kivul, hogy teljes erovel ballagott. Te forgattad a nyelved a szadban, nagyot leptel.

Konkluzio. Tehat szerelmes volna-e beled, ez volna a kerdes, vagy tetszel-e neki.

Irj novellat errol hepienddel.

2021. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocsass meg, gonoszkodtam. Irj ra kozossegi median, vagy jarj arra a szobroknal, vagy csinalj valamit, aztan okosabb leszel.
2021. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A sztorid érthetetlen, de van még más is ami mellett nem tudok elmenni. Ti fiatalok, folyton a közösségi platformokon lógtok. Miért nem írsz rá, ahogy azt a 15-ös javasolta?

"Csá, Mizu? Te is jól érezted magad a ballagáson, ahogy én? Csak mert olyan komolyan bámultál rám... na mindegy, nem ülünk be valahova? Van itt egy remek fagyizó a közelben."

Kb ennyi lenne. Persze a szöveg,némely helyen behelyettesíthető a számodra szimpatikusabb szavakkal.

off kérdés: A csá és a mizut használják még manapság a fiatalok?

2021. aug. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Mizüt használják és a csát nem nagyon.
2021. aug. 1. 09:53
 18/30 A kérdező kommentje:
Nem merek ráírni!
2021. aug. 1. 10:04
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de hogy neked tetszik ő az biztos :D

Ha már élőben nem megy, akkor legalább vmi közösségi oldalon keresd meg!

2021. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

16


a mizuban nem vagyok biztos, de van egy 16 és 11 éves unokatestvérem, ők csá-val köszönnek egymás között

2021. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!