Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolt a srác Rólam a...

Mit gondolt a srác Rólam a ballagáson?

Figyelt kérdés

Az utolsó napon történt a suliban a ballagáson.


Szóval mi ballagtunk és még kettő másik osztály. Mi már ott voltunk a helyünkön. Egyszer csak hallom, hogy ének jön valahonnan. Aztán a másik kettő osztály jött, és énekelték a Ballag már a véndiákot.


Mikor közelebb értek, észre vettem azt a srácot, akivel logópédiára jártam. Ő akkor nem vett észre.

Ettől kezdve nem néztem arra!


Elkezdődőtt a ballagásnak az ünnepélye, én meg a nyelvemel körbe köröztem a számban! (Ez ciki szerintem.)


Mikor vége lett mentünk be a suliba. Akkor a srác és az egyik barátja ott mentek el előttem keresztbe. Csak előre néztek. Mentem tovább.


Közben egy fiú rálépett a lábamra, bocsánatot kért. Nem mertem hátra nézni!


Ott voltunk már az épületben, ahol lépcső is volt. Az osztályom nagy része balra vette az irányt a liftekhez. A liftek felé néztem, ahol sokan voltak.


Aki velem volt családtag mondta, hogy nagyokat lépek, megálltunk. A srác meg fel ment a lépcsőre megállt és felénk nézett. Oda néztem Rá. Vidám voltam. (Akkor mögötünk jött.) Nem mosolygott, komoly volt. A sötét ballagási ruhájában, úgy nézett ki, mint egy herceg vagy egy ügynök. Aztán elment.



2021. júl. 31. 22:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem mersz ráírni, miért tetted fel a kérdést? Mi mást tudnánk tanácsolni, ami előre vihetné a történeted? Teljesen lényegtelen a leírtakból még az is, hogy a fiú nézett-e téged vagy sem, - hogy azt figyelte-e csak, hogy miért álltatok meg hirtelen, vagy azt gondolta, hogy ilyen szép lányt többé már nem fog látni - elballagtál, és tetszik neked a korábbi évfolyamtársad. Vagy elengeded ezt az érzést, vagy megpróbálod kideríteni, hogy a fiú érez-e valamit irántad.
2021. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Beírtam a nevét és nem találta meg a kereső!
2021. aug. 3. 19:51
 23/30 anonim ***** válasza:
64%
Egyik közösségi fórumon sem találod? Közös ismerőseitek sincsenek, akiken keresztül rábukkanhatnál? Az iskolán kívül semmilyen kapcsolat sem volt köztetek?
2021. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Az iskolán kívül nem volt semmi se! Talán a volt logopédusunk, hozzá jártunk, más-más osutalyokból, talán segíthet! Messengeren kerestem! Nincsen instagramom és facebookom.
2021. aug. 3. 20:05
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem hiszem, hogy a logopédus jó választás volna, "magánszemélyt" kellene találnod.
2021. aug. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Az iskolatárs az olyan! Nagyon köszönöm!
2021. aug. 3. 20:14
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit!
2021. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
69%

Én írtam ezt a kérdést, de másik fiókom van!

Végre megvan a srác neve, kiderült, hogy rosszul emlékeztem a nevére!

Mit gondoltok, hogy és mi írjak Neki?

2021. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, XY!

Örülök, hogy megtaláltalak Messengeren! Hogy vagy, hogy telik a nyár?" - valami ilyesmit.

2021. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon köszönöm! 🙂
2021. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!