Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szinte mindennap olvasni...

Szinte mindennap olvasni olyan kérdést hogy lesz e vajon digitális iskola. Miért vannak erre a kérdésre ennyire rá feszülve? Ennyire nem szeretnek suliba járni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy idegesek(meg az iskolát sem szeretik), de szerintem az ennek az ellenkezője is előfordulhat, például én leendő 12.-esként nem nagyon szeretnék megint egy félévet itthon maradni.
2021. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom sok embernek nem mindegy, hogy ott rohadnak a sulibab 8-9 órát, vagy az otthon kényelmében hallgatják a tanárt (legjobb esetben).
2021. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

#1 vagyok

...az itthon-maradást nem úgy értem, hogy nem szeretek itthon lenni, hanem a napi rutin hiányozna(hogy iskolába járok, korán kelek, stb), meg a kollégium is hiányozna


(Bár hogyha lesz is egy ideig távoktatás, akkor nem fognak hiányozni azok a tantárgyak, amik amúgy nem érdekelnek.)

2021. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
99%

Nem igazán láttam itt mostanában ilyen kérdést.

Engem csak azért érdekelne, hogy mennyire lesz velünk kicseszve. Távoktatás. Mit vonnak le a tanárok legtöbb helyen? Diák puskázik. Mit tesznek ellene? Emelik a ponthatárokat (egyetemről van szó), ösztöndíjhoz, kolihoz, mindenhez, mondván hogy úgyis szétpuskázta mindenki a félévet. Aztán vagyunk mi egy viszonylag nehéz szakon, ahol a számonkérések webkamerával, random felszólított képernyőmegosztással, 50perc 50kifejtős kérdés (képletekkel teletűzdelt tárgyaknál ez kifejezetten élmény), hogy időd se legyen csalni. Hozza mindenki a közepes körüli teljesítményeket amiket önerőből tud (3-asok, 4-esek) aztán ami előzőleg elég volt egy közepes kolira, azzal most még a leggyengébb koliba is kérdéses bekerülni. Szocpontokat is iszonyatosan megemelték nálunk.

2021. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2


Munkában egy átlagos nap úgy 8 esetleg 12 óra..és ott nem csak ülni kell és figyelni hanem dolgozni..teljesíteni is jobban kell, mert még a suliban elvagy gyenge kettes-el addig egy melóhelyen lehet nem tűrik meg ezt a gyenge teljesítést.

Én mikor suli után elmentem dolgozni akkor 8 óra munka után visszasírtam azt a 8 órát mikor csak a suliban kellett ülni és figyelni esetleg jegyzetelni.


Lehet, hogy kényelmesebb otthon ülni suli időben de majd annál nehezebb lesz a munka világa mert ott nem mehet mindenki home office-ba.

2021. aug. 5. 15:35
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Én azt értem, de például kb. ugyanúgy végeztem a sulival, mint apukám a munkahelyén. De nekem még ott volt a tanulnivalóm, ő meg bealudt, tévézés közben. Lehet 2-esnek is lenni, de az nem én vagyok. Maximalista vagyok ilyen téren. 4,5 átlaggal rendelkezem. Ha 2-es lettem volna, akkor fel sem vettek volna a gimibe, ahova járok.
2021. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Van valami agyament kérdező aki erre van ráizgulva. Ha van suli azért kérdez ha nincs akkor azért. Korábban napi 4-5 kérdést írt ki arról, hogy mikor nyitnak az iskolák, vagy nyitnak-e.
2021. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

"Lehet, hogy kényelmesebb otthon ülni suli időben de majd annál nehezebb lesz a munka világa mert ott nem mehet mindenki home office-ba."


És ehhez NEKED MI KÖZÖD VAN hogy másnak milyen LESZ az élete ?

2021. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8


Az, hogy én dolgoztam gyárban, majd soförként és most irodában vagyok így van tapasztalatom milyen a munka világa. És igen, a suli könnyebb..aki a suli miatt hisztizik, a munka miatt is fog ;)

2021. aug. 5. 16:16
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

"aki a suli miatt hisztizik, a munka miatt is fog ;)"


És ehhez NEKED MI KÖZÖD VAN???

2021. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!