Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanárod, aki...

Volt olyan tanárod, aki rendszeresen gúnyt űzött némely osztálytársa(id)ból?

Figyelt kérdés
Milyen tantárgyat tanított? Miért gúnyolta a diákokat? Hogyan élték meg azok a tanulók? Az osztályfőnök vagy az igazgató beavatkozott-e?

2021. aug. 8. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

9. - ben az osztályfőnökünk azzal szórakozott, hogy a csendesebb, kevésbé jóképű fiúkat kérdezgette az osztályfőnöki órán, hogy voltak e már lánnyal... Persze, hogy nem voltak és hangos röhögés kísérte...

Az egyikük igennel válaszolt, és erre a tanár megkérdezte, hogy: "Kivel voltál? Anyáddal?"...

2021. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, úgy kinevették szerencsétlent, hogy majd elsüllyedt szégyenében...
2021. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Hú ez nagyon durva! Mennyi ideje ennek?
2021. aug. 8. 15:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régen volt! 2007 - ben volt. Gondolok, kitaláltátok, hogy én voltam az az illető...
2021. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk a matek tanárunk szívatott egynéhány embert, de a legjobban az egyik csajt kezdte ki, aki ezt olyan nehezen viselte, hogy felmentette magát matekból és otthon tanulta inkább (befolyásos bíró volt az anyja, elintézte neki, amivel én nem igazán értettem egyet, mert engem is piszkált, mégsem mentettem fel magam). Tulajdonképpen nem is mondott neki/nekünk durva dolgokat, csak a matek tudásunkat kritizálta, olyan dolgokat mondott, amiket amúgy is tudtunk magunkról, tehát nem értettem miért kell ezért felmentetni magát, de 10-ben már magántanár tanította neki a matekot.
2021. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen volt. Sajnos. Nem értem ilyen miért fordulhat elő. Az ilyen nem pedagógus. Szerencsétlen gyerek már kétszer bukott, mikor hozzánk került (asszem 7.ben). Mi egy nagyon jó közeg voltunk, így velünk végül sikerült neki a 8 általános. De ez nem a tanárok miatt történt. Nyilván egy áltsulis gyereknél a rossz magaviselet és társaik az nem a gyerek hibája (hanem inkább a rossz szülői környezeté), mégis őt csesztették folyamatosan a tanárok is, rá mutogattak mindig rossz példaként, folyamatosan negatívan volt kezelve. Nyilván volt olyan is, aki segítő szándékkal fordult hozzá, te többnyire ők sem tudták, hogy mit is kellene tenniük, végül pedig ilyen kegyelemketteseket adtak neki 🤷‍♂️ röhej az egész...


Aztán azt nem tudom, hogy sikerült-e az érettségi neki, de az álmát többé-kevésbé elérte. Kijutott amerikába, dolgozott ott, és több pozitív boldog visszajelzést hallottam róla többiektől.

2021. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Utolsónak: azt, hogy valaki sikeres legyen, nem a végzettsége határozza meg! Lehet valaki buta, ügyetlen diplomásként, és lehet valaki sikeres, ügyes 8 osztállyal is!

A nagymamám 6 osztállyal felépítette a házát és egész életében azt dolgozhatta, amit szeretett!

A legjobb szövőnő volt a gyárban, és imádta a munkáját! Onnan is ment nyugdíjba!

Sajnos, ma már csak azt tekinti embernek a társadalom, akinek diplomája van és öltönyben járkál... Aki csak egy "buta" gazda a birkáivak, tyúkjaival vagy bármilyen haszonállataival, az csak egy "buta, tanulatlan paraszt"...

Abba azért az "okos", beképzelt irodisták nem gondolnak bele, hogyha a "buta tanulatlan" munkások nem lennének a világban, akkor az ő kis hátsóját nem tudná hol pihentetni napi 8 órában, és a boltba is felesleges lenne járnia, mert a boltok kiszolgálása is munkások hosszú hálózatának a tevékenységeként valósul meg! De, folytathatnám órákig, hogy mi mindent köszönhet a világ a "buta, tanulatlan" embereknek...

2021. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, belőlem. A tesitanár középiskolában.

Milyen ronda vagyok, kövér, fiús a hajam. Kirugat majd az iskolábol mert befestettem a hajam és van piercingem. Mekkora egy r1vanc vagyok, biztos mindenkivel dugok, egy narkós g3ci vagyok. Látszik rajtam.

A keresztlánya osztálytársam volt, az ugyanilyen kedves volt.

Hozzáteszem volt olyan tesi óra mikor a kiscsaj azon zokogott hogy nem vett neki kotont az anyja hogy dughasson a pasijával. Én meg aszexuális vagyok, egyáltalán nem dugtam senkivel, nem drogoztam stb.

Nem tudom miért kellett 1 piercing miatt ennyire elítélni.


Az osztályfőnök..

Volt valami alkalom amire mindenkinek készülnie kellett valami előadással, énekléssel.

Nekem is meg egy barátnőmnek is. Eljött az alkalom. Senki se akart kezdeni. Ránk parancsolt hogy mi kezdjünk. Nem lesz ciki, maaajd a többiek is előadnak. Ha nem csináljuk beírást kapunk.

Belekezdtünk, mindenki röhögött, cikiztek.. Abbahagytuk fél perc után. Persze hogy másnak nem kellett kiállni.

Csak rajtunk kellett szórakozni.

2021. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

fizika tanarunk rendszeresen raszallt valakire, ostoba proli beszolasokat vagott a fejukhoz, nyilvanosan megszegyenitette oket pl rossz jegyekert.

szemelyes pelda: egyszer egy kortyot ittam az orajan, erre letamadott hogy ha otthon se kapom meg azt amit akarok (inni amikor szomjas vagyok), akkor meg akarom e majd olni a szuleimet ?


nem volt normalis szegeny, a ballagasunk utani evben meghalt rakban.

2021. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Ki is nyilvánította hogy utál csak mert félvér vagyok.

Többször is megalázott az osztály előtt,amin a többiek még csak nevettek.

Szinte nem volt olyan osztály és szülő ahol ne lett volna konfliktusa.

Rá pár évre öngyilkos lett. Akkor már gimis voltam. Sajnáltam eléggé mint embert, de a tettei megmaradtak bennem.

2021. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!