Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit remélsz a következő tanévre?

Mit remélsz a következő tanévre?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 12:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Te élőben szeretnél suliba menni és nem zavar a tömeg az utazás alatt, én nem szeretnék tömegben utazni."

Nem. En olyan munkahelyet valasztottam, ahova nem gond eljutnom, te meg olyat, ahova neked gond, de ahol tavmunkaban is dolgozhatnal, tehat ott a megoldas, hogy megdumalod a munkaltatoddal, hogy dolgozhass otthonrol.

2021. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
11,te csak féltékenykedsz, mert nekem van egy tök menő buddy pokemonom, neked meg nincs...
2021. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én remélem, hogy végig jelenléti oktatás lesz, utolsó egyetemi évem következik, több olyan tényező van, ami miatt jobb lenne bent lenni az egyetemen.


De ezeket a "Lesz-e sulibezárás?" meg "Online vagy jelenléti oktatás lesz-e?" kérdéseket tényleg felesleges MINDEN nap 20x feltenni...

2021. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha csak a válaszra vagy kíváncsi, akkor felesleges, de ha azt akarod, hogy konkrétan veled beszélgessen róla mindenki, akkor felteszed. ;-)
2021. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!