Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek volt olyan osztálytársa...

Nektek volt olyan osztálytársatok, aki iskolás évei alatt terhes lett?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy osztálytársam,aki még általánosban terhes lett 14 évesen,pedig egyáltalán nem volt roma.Elméletileg a barátja cseh volt(egyébként a lány félig cseh),és nagyon dúlt a love,aztán jött ezzel együtt a gyerek is.

2016. dec. 19. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Gimi utolsó évében. Nem volt nagydobra verve, sokan nem tudtak róla. Én is csak onnan tudtam meg, hogy érettségi után pár hónappal kikerült facebookra a fotó az újszülöttről. Nagyobb darab lány volt, nem látszott rajta, hogy kb félidős terhes.

Később össze is házasodtak a gyerek apjával, azóta is együtt vannak.

2016. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
72%

És mi lett a sztori vége?

Nekem nem volt amúgy olyan oszttársam, aki bekapta a legyet ideje korán.

2016. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Volt, 15 évesen esett teherbe. Pont ő volt, akiből nem nézte volna ki senki, rendezett családi háttérrel, stb. Megijedt, nem mert szólni senkinek. Úgy derült ki, hogy tesin elájult, és rohant vele a tanár orvoshoz. Akkor már nem jöhetett szóba abortusz.


Most is szoktam vele találkozni, normális családanya, két gyerekkel. Az akkori pasijával persze nem maradtak együtt, de mindkét lányát látszik, hogy szereti.

2016. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt 3 év,és állítólag még mindig együtt vannak,pedig azelőtt is már együtt voltak egy jó ideje.
2016. dec. 19. 17:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ált. isk. 5 osztályból, 15 éves lány lett terhes. "nem tudta" ki az apuka. Nem kisebbség volt a lány.
2016. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Azért ez mégiscsak elég durva!
2016. dec. 19. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Altalanos iskola 8. Osztalyos evzaron tudtam meg a hirt hogy egyik osztalytarsam terhes. Igaz o akkor mar 17 eves volt.
2016. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Csak azt tudom hogy 15 évesen már lefeküdt 20 év körüli sráccal, de nem lett terhes mert védekeztek.

Ismerősöm osztálytársa 9. évben az első pár napon azért nem jött mert szülni volt.

2016. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 aperitif ***** válasza:
65%
A gimiben, kettő is. Az egyik lány az utolsó évben maradt ki, a másik kihúzta érettségiig. Neki több éves kapcsolata volt, össze is házasodtak, azóta már három gyerekük van.
2016. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Ált sulis osztálytársam szült 15 èvesen, nem tudta ki az apa. De azòta is egèsz szèpen neveli a fiát.

Közèpsuliban meg egy èvfolyamtársam nagy hassal èrettsègizett.


Èrdekes, suli vège òta már kb legalább 8-10 osztály/èvfolyamtársam szült, pedig nem vagyok idős. /most töltöttem a 23-at/

Mellesleg mi is gyereket tervezünk jövőre :)

2016. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!