Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Váltsak iskolát?

Váltsak iskolát?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek váltsak iskolát ?

Nyár óta barátnőm nagyon elhanyagol mikor hívom azt mondja nem engedik sehova közben meg mással van , már régóta gondolkodom hogy váltsak e az osztály többi tagjáról ne is beszéljünk

Csak vele voltam jóban és mar vagy ötször megígérte hogy talakozunk de mindig lemondta nekem csak ő van de már lehet hogy nem is

Most megint azt beszéltük hogy jövő héten jön de az a baj hogy mindig ezt beszéltük meg és utána utolsó pillanatban le is mondta

Közben meg konyorog hogy maradjak a suliban mert hogy ő is egyedül lenne

Nem csak miatta hanem az osztály miatt meg a tanárok miatt is gondolkodom ezen lenne is egy iskola ahol ismerek pár embert , eddig kitűnő voltam

Még annyi hogy most végezném az általános utolsó évét

És gondolom mondani fogjátok hogy ezt az egy évet kibírom,ég hogy a másik suli se biztos hogy jobb lesz és ha az is rossz lenne nem vesztenék semmit

Most az a lényeg hogy barátnőm tart vissza nagyon akit már lehet nem is kéne barátnőmnek hívnom :(


(Bocsánat a helyesírásért)



2021. aug. 14. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed. Ha elég felelősségteljes vagy ahhoz, hogy iskolát válts utolsó évre, akkor hajrá. Viszont előtte bizonyosodj meg jól, hogy az iskola megfelelő-e neked. Közeleg a felvételi, nem árt olyan órákon részt venni, ahol normálisan felkészítenek titeket.
2021. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm jöhetnek még válaszok és igen megnéznem természetesen az iiskolát.

Barátnőm(!?) tart vissza csak

2021. aug. 14. 20:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne válts iskolát. Annyiszor leírtad, hogy a barátnőm. Ez a lány nem a barátnőd. Lehet, hogy neki tetszik, hogy az osztály legjobb, vagy az egyik legjobb tanulója lehet a barátja, de ezt csak kihasználja. Szedd össze magad, próbálj távolságot tartatni vele, hogy érezze: számodra nem fontos személy! Légy büszke magadra, hogy ilyen eredményeket értél el, de a középsuli sokkal nehezebb lesz. Ott biztosan találsz barátokat, akik jobban meg fognak becsülni.
2021. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát lehet igazad van, de ha már távolságtartás akkor én másik suliba mennék mert az osztályból én sem vagyok jóban senkivel és már annyiszor próbáltam ezt de utána mondja hogy nem akar elveszíteni meg hogy szeret nyilván barátilag , lehet ezt te félre értetted én lány vagyok és hetero , ha nem ertetted félre én kérek elnézést

De igazad lehet

Várok még válaszokat!

2021. aug. 14. 21:21
 5/11 anonim válasza:
Szia, szerintem ahogy a szíved diktálja,de (Szerintem) ha a barátnőd elhanyagol, akkor szerintem nem igaz barát, es olyat meg nem mondhat neked hogy "mert ő is egyedul lenne" mert "közben meg mással van" ezért gondolom nem lenne egyedul, már ha a suliból lehet, az a barátja, szerintem megvan nélküled, csak ha nem lenne neki más, ott vagy te. Igaz kicsit bunkon írtam ezt az egeszett le.. de ugyanilyen helyzetbe voltam, pár hónapja, es még 100szor rosszaba, szerintem válts sulit, egy új társaság mindig jól jön.. vagy tarts egy jó nagy beszélgetést a barátnőddel, es mondd meg neki amit érzel.. lehet ezzel semmennyit nem segítetem.. de azert remelem..
2021. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, segítettél!

Ami azt illeti igen sulin kívül van csomó barátja és már leírtam neki többször is amit érzek de először leírtam aztán meg újra nem jött el találkozni (lemondta)

Most is elmondtam neki és azt beszéltük hogy jövő héten talakozunk, de őszintén már nincs hozzá kedvem ezek után és nyilván össze veszni sem akarok vele

Az is gond ha mégis úgy döntok váltok akkor meg ezt már el kellett volna intézni hiszen mindjárt kezdődik a suli

2021. aug. 14. 23:07
 7/11 anonim válasza:
22:50 vagyok, szerintem, ne vesz vele össze, csak hagyd, válts sulit, új suli új élet, új tarsasag új élet, és amúgy éniis iskolát fogok váltani😀, de ez így most lenyegtelen, tehát szerinten hagyd, majd a vegen rá fog jonni hogy mitt vesztet, hogy te szeretted (mint barát!) Ő meg nem tudott teged meg becsulni, nem ellene beszelek, de ugyanezz volt nalam is, én mar odáig fajultam hogy konkret könyörögtem a barátnőmnek, úgy h mi 5 évig voltunk baratnők, es ebbe az 5 évbe egyetlen egyszer se veszekedtunk.. barmilyen hihetetlen, meg apro dolgon se semmin, es egyszeruen nem tudtam tovabb lepni, rosszabb volt mint a szerelmi bánat esku, es en tobb hónapig konyorogtem, mostmár hulyen gondolok rá vissza! Szerintem hagyd! Az ilyennek mennie kell! Es mikor te tele lesszel barátokkal! Százszor jobbakkal mint ő! Akkor fog téged megkeresni, mikor már magasról teszel rá! Szerintem engedd ell, es válts sulit.. azt nem mondom hogy ott biztos mindjart lessz százszor jobb barátod mint ő hirtelen, de tudod a barátokat nem kereseni kell, jonn magától 😊
2021. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát én, oktober körül váltok sulit, igaz én nemetorszagba élek, es minden másabb itt mint magyarba, de igen,, szinten 23:13 voltaaam
2021. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm sokat segítettél nehéz lesz döntenem

Valószínű hogy ha elmegyek ő besértődik még akkor is ha szeretném vele tartania a kapcsolatot utána

2021. aug. 14. 23:51
 10/11 anonim válasza:
Lehet megsertődne! De te bármi is van/volt! Meg probáltad.. aki vesztene ő lenne, milió jobb barátot találnál helyette..
2021. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!