Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz ha én leszek az egyedüli...

Gáz ha én leszek az egyedüli kolis az osztályomból? Váltsak emiatt iskolát szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Nehogy válts!! Nagyon nem gáz,inkább jó,mert nálunk sem jött ki az összes kolis osztálytársunk a koliban az elején,aztán 2en át is mentek a velünk párhuzamos osztályba😂

De sokkal jobb úgy,mert ha idősebbekkel leszel,akkor ők tudnak majd segíteni is,vagy csak mesélni,hidd el normálisak lesznek! Majd aztán lehet lesz,aki szintén kolis lesz inkább az osztályodból,ki tudja,de neked már előny lesz.

2021. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz.

Miért is lenne az?

2021. aug. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
ennyi ésszel, inkább emiatt váltanék a helyedben, hogy tudsz ekkora marhaságot kérdezni?!
2021. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emiatt egyáltalán nem érdemes iskolát váltani. És lehet, hogy a jövőben lesznek még kolisok az osztályodból. Az évfolyamomról két olyan embert is tudok, hogy aki az utolsó két hétre lett kolis, mert az egyiküknek nem vol a legjobb az otthoni helyzete, a másik pedig rájött, hogy napi két óra utzás mégse akkora buli.
2021. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Emiatt egyáltalán ne válts. Mikor én kolis voltam, szintén egyedüli voltam az osztályban, sőt még a suli más osztályaiból sem volt ott senki, csak végzősök, totál arrébb. Nincs abba semmi, ha te vagy az egyetlen, kolisnak lenni nem gáz, inkább menő dolog hogy bevállaltad, ráadásul "egyedül". A többi kolissal sem lesz semmi gáz, hogy nem egy suliba vagytok, persze jobb ha igen, mert könnyebben összehangolódtok, de anélkül is menni fog :)
2021. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!