Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az oka, hogy ki nem...

Mi volt az oka, hogy ki nem állhattad azt a tanárodat, akit legjobban utáltál a tanáraid közül?

Figyelt kérdés
Hanyadik osztályos voltál akkor? Milyen tantárgyat tanított az a tanár? Hány éve ennek? A többiek is hozzád hasonlóan utálták? Mit gondolsz ma erről? A pályaválasztásodat mennyire befolyásolta?

2021. aug. 19. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Dagadt voltam, és tesi tanár, folyton az osztály előtt alázott, direkt olyan feladatokat adott amiket nem bírtam megcsinálni. Vagy pl 5 kör futás, végzett mindenki( én is) és ülve néztek az osztálytársaim ahogy nekem még kellet futnom mert azt mondta.
2021. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
A matektanáromat. Mindenkit beskatulyázott, ha valaki nem értett valamit azt megalázta. Én jó voltam matekból, úgyhogy velem mindig nagyon nyájas volt, mást meg azért is lecseszett mert kérdezett. 10-ben tanított minket egy évig, utána szerencsére elment másik suliba.
2021. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Én a matek tanáromat utaltam.. élvezte megalázni és megbuktatani a diákokat.. állandóan ledarálta az anyagot,ha nem tudtál valamit leoltott es mindenkinek elmondta hogy megbuktatja az egész osztalyt és hogy mi mennyire hülyék vagyunk meg hogy neki ezért máshol a diákok fizetnek hogy tanítson, ráadásul pénzért adta kölcsön a számológépét.. 3x buktatott meg de a pótvizsgákon átmentem és mind a 3x lenézően megkaptam hogy ha csak rajta mult volna megbuktat a pótvizsgán is..lett egy osztálya,több mint a félnosztályát megbuktatta..mindenki utálta ezt a nőt.. most érettségiztem,3 évig volt a tanárom..de ha meglátom valahol legszívesebben szembeköpném..
2021. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

Énektanárnő általánosban. Megbuktatott énekből hatodikban, ami miatt évet kellett ismételnem, mivel énekből nem lehet pótvizsgázni (legalábbis nem tudom ma hogy megy, az én időmben nem lehetett). Kihatott az egész életemre, az új osztályomban nem éreztem jól magam, átmentem egy másik suliba, ott szintén nem éreztem jól magam, és szépen le is csúsztam a lejtőn, ma egy senki vagyok.

A sluszpoén hogy épp a napokban nézegettem az általános iskolai bizonyítványom, minden évben ötös voltam énekből (sőt, énekversenyekre küldtek folyamatosan, amiket rendre meg is nyertem) hatodikban pedig egyes.

2021. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen van egy tanár, aki pofára osztályoz. Nem csak a diákok, hanem a tantestület szerint is.

Ami még extra a dologban, hogy szakmailag is egy vicc.

2021. aug. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Több tanárt is utáltam, mindig az volt az oka, hogy lenézett minket, és nem voltak elvárásai, nem tartotta meg korrekt módon az órát.

7-8. osztályban a fizika


A fizika nem tudom mennyire befolyásolta volna a pályaválasztást, lehet. Ha jobban szeretem a fizikát mérnöknek megyek, ami egy rossz döntés lett volna mert a mérnökök kevés matekot tanulnak ahhoz képest, amennyit én tanulni szeretnék. Valószínűleg erre sokkal később jöttem volna rá. Vagy az is lehet, hogy soha és boldogan élek mérnökként. A többi természettudományos tárggyal is hasonlóan voltam, de a fizika volt a legdurvább.

2021. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik történelemtanáromat utáltam, mert minden órán folyamatosan politizált. Aki pedig nem értett egyet a véleményével, az megnézhette magát. :/
2021. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Általános iskolás énektanáromat. Nehéz összeszedni mi mindent utáltam benne, mert 8 év alatt rengeteg húzása volt, de emlékszem, minden egyes nap suli után róla panaszkodtam anyukámnak.

1. Én voltam az egyik kedvence, ezért tőlem el is várta, hogy tökéletesen teljesítsek énekből.

2. Mivel ének-zenei tagozatos voltam, tanultunk bőven zenetörténelmet. Ebből kifolyólag minden nap olyan házikat adott fel, hogy otthon hallgassuk meg youtube-on X zeneszerző Y művét, keressük ki hogy ez meg ez a rész hányadik perctől és másodperctől kezdődik, írjuk le miért ezt a felvételt választottuk és küldjük el neki facebookon/emailben.

3. Egyszer megnéztünk valami 30 éves felvételt, már nem emlékszem melyik műből. Azt a házit kaptuk, hogy írjunk róla kritikát. Én írtam egy jó negatív kritikát, amiben leírtam hogy miért nem tetszett, és hogy unalmas volt, és lecseszett engem érte, hogy mégis hogy mertem negatívat írni róla :D

4. Egyszer nem tudtam valami kérdésére a választ, és azt mondta rám, üresfejű vagyok. Anyukám ezután bement hozzá elbeszélgetni, de úgy adta elő, hogy hát az nem is úgy volt, ő nem úgy értette... anyukám neki hitt :D

5. Rendszeresen tartott órán fura beszélgetéseket. Egyszer egy egész órát végigbeszélt az emberi szőrzet (köztük a nemi szőrzet) fontosságáról és evolúciós szerepéről (mert ez 12-13 évesként minket pont érdekelt), és óra végén megjegyezte, hogy miért nézek rá olyan gyűlölködve.

6. Kötelező volt kórusra járnunk (szívből gyűlöltem), ahol évről évre ugyan azokat az egyházi dalokat gyakoroltuk és énekeltük.

7. Egyszer hatodik osztályban véletlen elküldtem neki egy szexvideót, mert nem hallgattam végig a háziban feladott zenét, csak random elküldtem neki egy felvételt (:DD), természetesen megemlítette az esetet az osztály előtt.

8. Ha nem csináltam meg a házijait (ami 8. második félévében sokszor megesett, mert elegem lett), akkor óráról órára csesztetett és felhozta, hogy mennyire ellustultam.

9. Minden nyárra feladta azt a házit, hogy amit egész évben vettünk elméletet zenetöriből, azt másoljuk át egy szép füzetbe és díszítsük ki. Én először szívem-lelkem beleadtam, hogy majd enyém lesz a legszebb, mert majd olyan szépen kidíszítgetem, erre volt képe azt mondani, hogy ez neki nem tetszik, mert túldíszített, és csak kisötöst kaptam rá. Míg osztálytársam aki alig dolgozott vele valamit, megkapta rá a nagyötöst.

10. Fejből kellett tudnunk az összes ppt-jét, hogy melyik dia után melyik következik, hol helyezkednek el a képek benne, a képek mellett milyen szöveg van, milyen színű a diák háttere, stb... volt hogy kiállított valakit feleltetni úgy, hogy el kellett mondania fejből az egyik ppt-je tartalmát, a képektől kezdve mindent.

+1, mert több nem jut eszembe: Mindig olyan furán öltözködött. Értem ez alatt, hogy méhecskecsíkos harisnyával méhecskecsíkos felsőt húzott, két szemüveget hordott, egy rendeset, meg ráhúzott egy színes szemüvegkeretet, egyszer bejött úgy, hogy műgyümölcsöket akasztott a nyakába, és azt mondta tetszett neki, ha kiröhögték érte, és azzal büszkélkedett, hogy ő wc-re menet úgy ment végig a folyosón, hogy magasba tartotta a wc papírját és a kistörölközőjét.

Természetesen pont elballagtunk általánosból, és ő is pont elment másik iskolába tanítani.

2021. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 Vagyok.

Ja, és azt kihagytam, hogy egyszer feladta házinak, hogy csináljunk kamu facebookot Kodály Zoltán nevében. Senki nem akarta megcsinálni, és a szülők közösen panaszt tettek érte.

2021. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Általánosban a napközis tanárnőmet. Csak a tehetős szülők menő gyerekeivel foglalkozott, velük nagyon nyájas és segítőkész volt. A többieket viszont megalázta. Egyszer egy barátnőmmel rosszul csináltuk meg a matek házit, mire a magasba emelte a munkafüzetet, és mindenki előtt felolvasta nevetve a rossz megoldásokat, aztán pedig leszidott minket, hogy buták vagyunk, és még fekete pontot is kaptunk.

Egy másik alkalommal pedig szintén a napköziben elestem az udvaron, és sikerült az orrommal felszántanom a betonudvart. Sírva mentem oda hozzá, ömlött a vér az orromból, mire rámkiabált, hogy fejezzem be a bőgést és menjek át az orvosiba. Olyan 9 éves lehettem, mikor ezek történtek. Az a "vicc", hogy most 21 vagyok, de még mindig görcsbe rándul a gyomrom, ha eszembe jut ez a tanárnő.

2021. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!