Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a tanárom...

Mit csináljak ha a tanárom megnézte chatbe amit írtam neki de nem hajlandó visszaírni?

Figyelt kérdés

Szvl van egy tanárom aki az ének órát tanítja , és körülbelül két napja írtam neki hogy mit kell tanulni ének-ből de persze szépen, tisztelettudóan, és szepen kifejtve írtam neki , és megnézte egyből amit írtam , de nem hajlandó vissza írni azóta se ...

Ilyenkor mi a teendő ?

Vagy hagyjam csak úgy figyelmen kívül hogy nem ír vissza?😒

Ilyen többször is előfordult, de akkor se csinálhattam semmit, mert nem vonhatók egy tanárt kérdőre hogy *miért nem tetszik vissza írni* ....🙅🙂


2021. aug. 27. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet béna és nem tudja használni :) vagy valaki más turkal a tanarod uzeneteiben, lehet a gyereke poénból. Nem tudhatod.
2021. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonléppen, de. Megkérdezheted miért nem ír vissza.


Kérdezd meg valaki mástól, ja tőle nem tudtad meg amit akartál.

2021. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Még el sem kezdődött az iskola, mit akarsz te tanulni? Énekből...

Nem lehet, hogy azért nem ír vissza, mert felesleges hülye kérdésekkel zaklatod a szabadidejében?

2021. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazából már 62 éves lesz a tanár és tudja használni a Mesengert , Facebookot, mert ott írtam neki most elérhető de még mindig várnám a válaszát. Tudom kicsit gáz hiyv 62 lesz🙄
2021. aug. 27. 14:01
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon fura, hogy így iskola előtt kérdezel tőle olyat, mit kell tanulni, ráadásul énekből.

Csak nem azt szeretnéd, hogy oboa leckéket adjon neked? 🤣🤣

2021. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
:)))))))))
2021. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Esküszöm, jobb volt a tanároknak, amíg nem voltak közösségi oldalak, és nem volt az sem elvárás, hogy az osztálynak legyen fb csoportja, és intézzenek iskolai ügyeket a fészen. A telefonszámukat sem tudtuk, csak az órán beszéltünk velük.

Valahogy nem is voltak olyan halaszthatatlan, baromifontos kérdéseink, amikkel tanítás előtt, után vagy szünidőben vágytunk volna nyaggatni őket.


Igaz, minden osztályban megvolt az az 5-6 értetlen "zseni", akinek a következő heti dolgozat bejelentésekor muszáj volt elnyávognia a kérdést, hogy "de tanárnőőő, miből íruuunk?" Hát az anyagból, amit vettünk, hülyegyerek, ugyan miből írnánk?

Tudod, Kérdező, milyen fárasztó ez agyilag? Különösen az lehet, ha 200 kölyöktől kapod a zseniális kérdéseket online, munkaidőn kívül.

2021. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem kellene facebookon zaklatni a tanárokat, sokan nem szeretik, azért nem ír vissza. Hagyd békén, majd az iskolában megkérdezed.
2021. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

#4:

Mi az, hogy gáz, hogy 62 lesz, te ennyire unatkozol vagy mi a frász bajod van? Úgy viselkedsz, mint egy 8 éves.

2021. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
58%

Vagy a szabadidejét tölti ő is. Lehet elfoglalt, sok a dolga, ők szerintem már elkezdték a készülődést az új tanévre.

Talán pótvizsgák is vannak.


Mellékesen én sem örülnék neki, ha a kliens chaten irogatna. Nem vagyunk haverok.

Oké, hogy tisztelettudó valaki, de a messenger az nem az a felület, ahol a munkaügyeit intézi az átlag ember.

2021. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!