Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha a tanárom...

Mit csináljak ha a tanárom megnézte chatbe amit írtam neki de nem hajlandó visszaírni?

Figyelt kérdés

Szvl van egy tanárom aki az ének órát tanítja , és körülbelül két napja írtam neki hogy mit kell tanulni ének-ből de persze szépen, tisztelettudóan, és szepen kifejtve írtam neki , és megnézte egyből amit írtam , de nem hajlandó vissza írni azóta se ...

Ilyenkor mi a teendő ?

Vagy hagyjam csak úgy figyelmen kívül hogy nem ír vissza?😒

Ilyen többször is előfordult, de akkor se csinálhattam semmit, mert nem vonhatók egy tanárt kérdőre hogy *miért nem tetszik vissza írni* ....🙅🙂


2021. aug. 27. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van sokszor,hogy írok valamit, megnézik, és 1 hét múlva írnak vissza.


Valószínűleg


A. nem volt 2 perce leülni egyértelmes választ írni

B. megnyitotta, úgy gondolta, később visszaír és elfelejtette.


Én ilyenkor várok 1-2 hetet és utána küldök még egy üzenetet, amiben kérdezek valami mást, és az elejére odaírom, hogy az előző kérdésem mellé.


Ha csak elfelejtették hogyküldtem egy levelet, azonnal reagálnak.


Ha idejük nem volt akkor visszaírnak hogy bocsi, nem volt időm, hamarosan jelentkezem vagy gyorsan megírják a választ.


Viszont szerintem, mivel jövőhéten iskola van, már hagyd rá.


Amikor kezdődik a tanév, az első adandó alkalommal menj oda hozzá és mondd, hogy sajnálod, hogy chaten zavartad és csak azért kérdezted, mert nem akartál felkészületlenül érkezni az órára. Nekünk énektanár állandóan az énekteremben lógott, simán be tudtunk menni hozzá.


Hidd el, nem fog megharapni, valószínűleg mondja majd, hogy igen, olvasta, csak sajnos nem tudott válaszolni. :)

2021. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11 válaszolonak:

Nagyon szépen köszönöm 🤩hogy leírtad hogy szerinted miért nem ír vissza.

Evelejen amikor lesz az első óra vele akkor oda fogok menni hozzá.

2021. aug. 28. 06:38
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Furulya leckét akarsz venni? Valószínűleg valami kis tini a kérdező, akinek viszket a mindzsó a csini tanár úrrá. Ne égesd magad
2021. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13

Bocsi de a tanár, NŐ és nem férfi de ha te jobban tudod akkor tudd jobban:)🙈

2021. aug. 30. 09:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Gonfolom van a tanárodnak magánélete és nem fogja elcseszni arra, hogy a szabadidejében nektek írogasson. Órán kell odafeigyelni, hogy mit kell megtanulni. Ha mégse tudod, akkor írj az osztálytársaidnak és tőlük kérdezd meg.
2022. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom
2022. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!