Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszaírnátok neki vagy...

Visszaírnátok neki vagy hagynátok?

Figyelt kérdés

Volt egy "barátnőm" akivel megszakadt a kapcsolatunk mivel brutálisan elkezdte azt,hogy csak önmaga érdekeli. Hónapokig nem beszéltünk emiatt most viszont rám írt de nem változott semmit ugyan úgy csak magáról beszél. Nem sokára lesz a születésnapom és úgy érzem ő felfog köszönteni és eljátszani,hogy milyen jó barátnő. Ti visszaírnátok neki vagy ne reagáljak a köszöntésére sem vagy ne süllyedjek le az ő szintjére? Meguntam,hogy folyamatosan azt kell hallgatnom mi van vele a fejemre pedig tojik.


Visszaírjak egy ilyen úgy mond látszat barátnak vagy hagyjam mintha nem is írt volna?


2021. júl. 4. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Meguntam,hogy folyamatosan azt kell hallgatnom mi van vele a fejemre pedig tojik." + látszatbarátnak hívod te is

Akkor minek írnál vissza neki?

2021. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2021. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarnád elengedni?Igények hovatűntek? Azt ne mondd,hogy ez az ország átlag intelligenciája...
2021. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tiltsd le.
2021. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el,neked is jobb lesz így.

Ha ír,akkor természetesen köszönd meg neki,de ne állj le hosszasan beszélgetni vele. Védd félvállról a dolgot. Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok,csak mi idősebbek már. Sokszor össze zörrentünt,és már lassan 3 hónapja nem beszéltünk,korábban folyton én kerestem,én kezdeményeztem a békülést.

Őszintén,mostmár nem érdekel. Neki is mindjárt születésnapja,rá 1 hétre az enyém,én tuti nem írok neki

2021. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a szituban vagyok, csak már nagyon megelégeltem. Engedd el, és ne írj vissza neki. Vagy, ha te is úgy járnál, mint én, hogy már szinte zaklat, hogy miért nem írsz neki, akkor tiltsd le.
2021. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!