Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sos, holnap tudom neg az uj...

Sos, holnap tudom neg az uj tanáraim es elegge izgulok valami tipp?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy kik lesznek mert sokan az onbecsulesem porig alaztak, felrk hogy ok lesznek megint a tabaraim. És megint meg kell feleljek az új tanaroknak.. Sok minden történt az evben(gyasz depresszió, pánikrohamok, szorongás) rehnspa barátok miatt izgultam, ma emiatt. Valami baj van velem?

2021. szept. 1. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válts iskolát, te gyerek.
2021. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre pszichológus kell. Nem jársz?
2021. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az az egy iskola létezik. Menj át máshova. Beszéld meg a szüleiddel, hogy nem tudsz koncentrálni ezek miatt és máshova kéne menned.
2021. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézz meg pár sztoicizmus videót
2021. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el, a tanárok sokkal jobban izgulnak, abba reménykedve h adja isten ne legyenek az új osztályban rendbontó, kezelhetetlen balhés link kölkök.
2021. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es Szerinted pár filozófiával foglalkoznó videó segíteni fog a komoly szorongáson?
2021. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 - os nm akartam vele bunkó lenni igy megneztem, de semmise lett, köszi a tippeket azert!!
2021. szept. 2. 22:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy idővel megoldódnak a problémáid! Ne add fel soha!
2021. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Mert magyarul szar. A magyar youtube videók ált. szarok.


Lerövidítem. Igaz trollkodtam viszont az ha letudod szarni azokat a dolgokat amiknek az irányítása felett amúgy sincs hatalmad akkor sokkal nyugodtabb leszel.

A te esetedben nem tudod irányítani, befolyásolni hogy az osztálytársaid/ tanáraid mit gondolnak rólad. Azt sem hogy nem pletykálnak ki a hátad mögött. Így emiatt kár feleslegesen aggódni.

Viszont amin meg tudsz segíteni azzal kapcsolatban meg ne legyél apatikus.

Legyél nyitott az osztálytársaid felé.

Az ember karakterét a cselekedetei határozzák meg nem az amit állít magáról.

Te is inkább tegyél jó dolgokat mint hogy csak állítanád magadról.

Légy ott az osztálytársaidnak ha kell nekik segítség, ha hívnak valahova és van szabadidőd akkor menj el azokra az összejövetelekre, bulikra.

Persze a tanulás is fontos. Csináld úgy a dolgokat hogy a kettő egyensúlyban legyen.

És az utolsó jó tanácsom hogy ne félj hibákat elkövetni. Emberek vagyunk nem robotok. Mindenki szokott hibázni.

Ha elesel akkor felkellsz, leporolod magad és továbbmész. Mindaddig amíg felkelsz addig nyertes vagy.

Edisonnak is el kellett füstölnie 1000 lámpakörtét míg elkészítette azt ami képes hosszabb ideig világítani.

2021. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9: Még én vagyok csak kiegészítem. A tanárok is látják majd az igyekezeted.

Azokat akik alapból ki vannak égve vagy szadisták azokon nem lehet segíteni.

Viszont egy normális tanár értékeli ha igyekszel.

Szóval ja, találd meg az tanulás/szabadidó egyensúlyt.

2021. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!