Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudok azonosulni velük,vel...

Nem tudok azonosulni velük,velem lehet már a probléma?

Figyelt kérdés
Újra elkezdődött az iskola,és kiégtem már most agyilag teljesen lefárasztottak. Az osztálytársaim arról beszélnek hogy mennyit buliztak,holtrészegre itták magukat stb,mennyit cigiztek,cigit tekertek,egész nap sikítoznak,ordítoznak. Engem ez már nagyon zavar,idegesítő ezt hallgatni minden évben,nem illek be ebbe a generációba?
2021. szept. 2. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Ezek szerint nem. Legyél magántanuló, szerintem jobban jársz. A többiek meg degeneráltak.
2021. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiatalon engem is kiabranditott a korosztalyom. De nem mentem, ha hivtak, vagy egy oran belul hazatipliztem. Most meg egy vad otveneves vagyok, harminc folott elni kezdtem. Drog, cigi es total reszegseg nincs, de minden mas, amibol fiatalon ki is akartam maradni, teljes gozzel. Szegyenlos is voltam, akkpr nem jott el az ideje annak a szexualis szabadsagnak, ami akkor kiabranditott, most pedig elvezem.

Nem kell kovetni a tobbit, de nem szabad luzernek, furcsanak sem erezni magad.

2021. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eléggé kiábrándítanak az biztos,iskolaváltáson gondolkodnék,de lehet ott is olyanok lennének. Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még! :)
2021. szept. 2. 20:02
 4/6 anonim válasza:
100%

Az iskolaváltás felesleges... a középiskolák 90%-ában ez a helyzet..

Keress alsóbb/felsőbb évesek között olyat aki olyan mint Te.. nem gondolnám hogy mindenki ilyen a suliban mint amit leírtál

2021. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináld azt, amit ők, érezd jól magad. Az sem jó, ha depressziós leszel, aztán felnőttként több alkoholt fogsz inni, mint ők. Érezd jól magad, szórakozz.
2021. szept. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Töltsd el mással az időt! Én is így voltam, és egyetemen találtam magamhoz illő barátokat, de azok a barátságok olyanok, hogy megérte rájuk várni, és nem beállni a sorba! A lényeg az, hogy ami ellenedre van, azt ne csináld. Aztán majd rád találnak a hozzád hasonló emberek, hidd el. :)
2021. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!