Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyetemisták albérletben...

Az egyetemisták albérletben hogy oldják meg a kajálást? Olyan drága a lakbér, hogy nem marad már pénzem kajára, éhezem.

Figyelt kérdés
Szegény családból származom és a szüleim nem tudnak jobban segíteni és dolgozok is suli mellett

2021. szept. 6. 04:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
51%

9 akkor se értem ez miért fontos? Érdemi tanácsot arra nem lehet adni attól függően, hogy 50 kilós vagy 130 kilós.

Ez a hány kiló vagy inkább csak arra ment ki, hogy ha túlsúlyos akkor jön egyből a "foggyál le te dagadt disznó".

2021. szept. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
12%

“ "hány kg vagy?" ez, hogy jön ide? 😂”

Úgy, hogy írnék neki egy étrendet, de ha 90 kg, akkor kicsit többet kell ennie, mintha 50 kg lenne

2021. szept. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
Mi albérlettel kezdtük az egyetemet, aztán ahogy lett üresedés a kollégiumban, már jelentkeztünk is át oda az albis szobatársammal, még tanév elején, ősszel. A szüleink is örültek, mert csak olcsóbb volt a kollégium, és ott sokkal otthonosabban is éreztük magunkat, egy szobában voltunk utána is, viszont volt mosógép meg minden helyben, az albiban sajnos nem volt, vihettem haza hétvégente a ruháimat. A kollégium a legjobb hely a világon, sose mentem volna vissza albérletbe. Diákmunkásként dolgoztam aztán hétvégente, így eleget spóroltam a szüleimnek is, meg kevesebbet kellett rám költeni. Vagy menüztem, vagy főztem a koliban.
2021. szept. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertem. Ha ennyire csoro vagy, mi a faxt keresel alberletben? Megmondod, hogy öneltarto vagy, van havi 70 ezred. Siman felvesznek koliba. Vagy varolistara tesznek, es ha uresedes van, bekerulsz.
2021. szept. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
65%
En is ebben a helyzetben vagyok. Sporolni kell minden filleten, egy jo terv sokat segit. Mire mennyit lehet kolteni,eosztani es ragaszkodni hozza.
2021. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Jelentkezni kell koliba, ha albis vagy, akkor pedig lakótársakkal kell lakni. Egyetemen meg kell igényelni a szociális támogatást, az is párezer havonta. Ha beállta az, órarendet, akkor mehetsz diákmunkázni. Amúgy meg nagyon sok koleszos, albi hazamegy hétvégére és felpakolja a család kajával, szóval 2-3 napig simán van mit enni, vagy jön a olcsó "smack" levesek kora... Amúgy jó lenne csinálni egy költségvetést, hogy lásd honnan van bevételed és mire futja, vagy ott a diákhitel 1,ami szabadfelhasználású abból lehet kaját is venni.
2021. szept. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez egy troll kérdés.

A lakhatás költségéhez képest az étkezés olcsó.

Egyetem elején én is nagyon csóró voltam. Elmentem az egyetemi menzára, és még csak gondolkodnom sem kellett, mit ebédeljek: legolcsóbb leves, és főzelék egy olcsó feltéttel. Kész. Nem mondom, hogy úgy ízlett, mint hétvégén anyukám főztje, de mégiscsak minden nap ettem meleg ebédet.

2021. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
Azért azt is figyelembe kell venni, hogy az árak a menzán is elszálltak. Én 10 éve jártam egyetemre, akkor 800-1000 Ftból kijött egy menü, most 1200-1500 legalább. Akkor már jobban jársz, ha magadra főzöl, pl ennyiből csinálhatsz már paprikás krumplit (kolbász nélkül vagy virslivel), amiből 3 napra megvan az ebéded, mellé meg eszel vajas kenyeret reggelire vacsorára.
2021. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
22%
Csak egy maradhat!
2021. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
35%
Egyetemisták jelentős része diplomás zsíros családokból jön szóval költségek nagyrészét állja apu anyu
2021. szept. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!