Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj, ha valaki ilyen tünetekke...

Baj, ha valaki ilyen tünetekkel bemegy egyetemre órára?

Figyelt kérdés
Orrfolyás és hurutos torok, emiatt krákog sokat. Normális testhőmérséklet mellett. Így be lehet menni?
2021. szept. 6. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Énbis pqrlagfű allergiás vagyok, most van a csúcsszezon, folyamatosan adom ezeket a tüneteket... hát nem egy rossz pillantást kaptam már a munkahelyemen... szerencsére én vagyok a főnök és nem mernek beszólni :D
2021. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Én is bemennék.
2021. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kéne bemenni. Egyrészt van kis esélye, hogy covid, másrészt meg frászt hoz mindenkire.
2021. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne menj be. Ha mégis mindenképp be akarsz menni, akkor legyen rajtad normálisan maszk, de ne az FFP2, hanem az eldobható másikfajta.
2021. szept. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 miért ne ffp2?
2021. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert az ffp2 a belélegzett levegőt szűri, kifelé a szűrő enged mindent. A sima sebészi maszknak pedig az anyaga szűr kifelé (ha rendesen van felhúzva)
2021. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mert az téged véd. A másik fajta meg a környezetedet.

(Persze mindkettő véd mindkét irányba bizonyos hatásfokkal, csak nem mindegy, hogy melyik irányba jobban.)

2021. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Allergiara maszk?? Hagyjuk mar 😂😂
2021. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aztán mégis honnan veszed, hogy allergia? Ha az lenne, a kérdező ki se írta volna a kérdést.
2021. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 ez nincs így. Csak az nem szűr kifelé, amin van szelep. Amin nincs az szűr rendesen kifelé.
2021. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!