Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az a legnagyobb...

Mi volt az a legnagyobb bosszúság, amit padtársad okozott neked az általános iskolában?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Filctollal húzott egy csíkot a pólómra
2021. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer bepisilt, és állt alattunk a pisi tócsa.


Akkor fogalmazódott meg bennem először, hogy "Te jó ég hova kerültem!" 😂

2021. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Előttem ülő gyerek a padtársának a székéra nutellát rakott, j emberes adagot, mielőtt leült volna.Kb egy perc volt mire észrevette, jól fészkelődött is, majd érezte hogy valami van ott alul, persze addigra már az egész osztály nézte.

nem tudom hogy ment haza a gyerek, már ősz volt, hideg volt, farmerja meg tiszta olyan volt, mintha bexart volna.

Még a tanár is úgy röhögött hogy az asztalt csapkodta, durva volt még látni is.

2021. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Szegény :(

A tanár is jó nagy paraszt volt.

2021. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nagyon durván hangulatember padtársam általánosban, ami verbális és néha testi agresszióban is megnyilvánult (utóbbi nem velem szemben).

Ilyenkor alig lehetett kibírni.

Csak azért viseltem el, mert kitűnő tanuló volt, sokat segített, a humora fergeteges, jobb napjain állati jókat röhögtünk, meg kicsit sajnáltam is.

Ez az énje vonzott, a másik viszont taszított.

Elismert művész lett belőle, talán ez villámlott már gyerekkorunkban is. Néha elbeszélgetünk még.

2021. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazából nem volt sosem rossz padtársam. A legemlékezetesebb, kb 4. Osztályosok lehettünk és a padtársam, egy srác, addig kérdezgette, kibe vagyok szerelmes, mire végül meguntam, és elárultam neki. Persze első dolga volt szünetben ezt elpletykálni az illetékesnek, aki üldözni kezdett, hogy kiszedje belőlem, igaz-e....

Én pedig bemenekültem előle a mosdóba és ott dekkoltam elég sokáig. Már a felénél járt a következő óra, mire összeszedtem magam és bemerészkedtem a terembe, de valahogy addigra szerencsére el is felejtödött a dolog.

Mára aranyos emlékeim között van.

2021. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Mit nem? Lopott tőlem, másoktól is lopott és próbálta rám fogni, dolgozatíráskor ha nem hagytam lesni, a ceruzájával szurkált. Nem létező dolgokat talált ki és pletykált el másoknak, mintha én csináltam vagy mondtam volna. Tökéletes példa volt arra, hogy a gyerekek igenis lehetnek gonoszak.
2021. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lélegzett...
2021. szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Fehér ujjatlanban voltam, és telibe leöntött, úgy, hogy minden IS átlátszott. 20 percet késtem az órámról, mert pólót kellett szereznem vhonnan :)
2021. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beköpött hogy puskázok....
2022. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!