Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársaim megszégyenítene...

Osztálytársaim megszégyenítenek engem meg mindenkit az utcán "ózdi vagy és sinter vagy" mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezeket mondogatják egymásnak meg hangosan nevetgélnek. Ma is miközben sétáltunk gyakorlatra folyton lökdöstek engem is direkt hogy bosszantsanak, Mónika show részleteket kiabálnak meg ilyenek. Ugye más is kínosan érezné magát?

2021. szept. 24. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Szólj a tanárnak, és ha továbbra is gáz, akkor válts iskolát.
2021. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és miért mondják ezeket?
2021. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem szivattak a gimiben és már bánom hogy nem álltam ki magamért engem ütögetett a gyerek egyszer löktem vissza és abba hagyta.

Ha most visszamennék az időben az első ütésnél amit kaptam megfordultam volna és megszorítom a torkánál és felpofozom a csávót.

2021. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!