Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érezzek lelkiismeret furdalást...

Érezzek lelkiismeret furdalást, ha órán véletlenül pukiztam de a többiek másra gyanakodtak és őt nevették ki?

Figyelt kérdés

Mögöttünk lévő padban két elég nagyszájú fiú ül akik sokszor belepofátlankodnak az órába, ilyen tipikus bunkók. Irodalmon egy fiú mellett ülök (én lany vagyok), egész nap kicsikét puffadással küzdök és ezen az órán véletlenül kicsúszott egy halk puki tőlem. Sajnos elég büdös lett hirtelen és a mögöttünk levő fiúk rögtön meggyanúsították a srácot mellettem (rám nem gyanakodtak értelemszerűen). Még néhányan a közelünkben is fujjogtak.


Mentve a helyzetet, én is legyeztem a levegőt meg elmondtam egy-két "fuujt", még ablakot is nyitott az egyik lány.


De mikor szünetben hallottam hogy még mindig csesztetik szegényt nagyon lelkiismeret furdalasom lett. Kis érzékeny vagyok és nem szeretem ha masokat indokolatlanul csesztetnek...



2021. okt. 1. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Pukiztál? Nyugi. Szarni rá.
2021. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy kérdései..,inkább figyelj oda órán.
2021. okt. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondhattál volna annyit, hogy szerinted nem ő volt, mert akkor te hamarabb érezted volna, mint a mögöttetek ülő két díszpinty.
2021. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Haggyadmár!

A csesztetők se gondolják komolyan!

Hétfőre elfelejtődik!


Mondjuk erről eszembe jutott, amikor általánosban az egyik srác az óra kellős közepén fingott egy nagyot (Szerintem meg se próbálta visszatartani, vagy nem tudom), aztán úgy elszégyelte magát, hogy szerencsétlent az nap már nem is láttuk!

2021. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, nem elszégyellte magát, hanem becsúszott...
2021. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
A lányok nem is finganak, szóval egyértelmű, hogy nem te voltál. :)) Kívánom, hogy ennél nagyobb probléma sose legyen az életedben. Holnapra mindenki elfelejt mindent és az élet megy tovább, nyugi.
2021. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most eszembe juttatad az általános iskolai éveimet... Egyik srác folyton fingott, amit én utólag tudtam meg mert elmondta nekem. Szóval mindig rám fogták és hiába mentegetőztem, már nem is érdekelt. Bár alapból célpont voltam a többiek szemében, szóval nemsokmindenen változtatott.
2021. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!