Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom magamról levakarni...

Nem tudom magamról levakarni ezt a gyereket segítség??

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamnak valószínűleg bejövök. Ezzel önmagában nincs baj, csak amiket csinál az már zavaró kategória. 1-2 hete rám írt messengeren csak annyit hogy szia. Majd elkezdtünk beszélgetni. Én és pár osztálytársam vidékiek vagyunk (ez a fiú is) és ma a többiek nemtudom merre voltak, de ezzel a gyerekkel kellett hazajönnöm. Nagyon kínos volt. Mondta hogy bejön neki valaki az osztályból. (Itt már sejtettem hogy én, és nem akartam még kínosabb szitut ezért direkt nem kérdeztem rá hogy ki az.) Egyébként azért gondolom hogy én mert a többi lánnyal nem foglalkozik. Mindig kérdezgeti hogy elküldje-e a házit, mondogatja hogy menjek vele haza, mosolyog rám, és követ. Hogy mondjam meg neki hogy ő nekem nagyon nem jön be, nekem más tetszik és hogy ne fusson utánam? Nem akarom megbántani sem, de tényleg zavaró és szeretném ha békén hagyna.

2021. okt. 5. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ödönke, nekem nagyon nem jössz be, nekem más tetszik és ne fuss utánam. Nem akarlak megbántani, de tényleg zavaró és szeretném ha békén hagynál.
2021. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy neked is bejön valaki, de nem az osztályból (itt kamuzhatsz), onnan nem tetszik senki.
2021. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!