Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha állandóan...

Mit csináljak, ha állandóan megaláznak?

Figyelt kérdés

Minden tesi órán már az megy 2 hete, hogy az egyik teremben a fiúk fociznak, másik teremben a lányok röpiznek a tanárral. Az összes órán földig megaláznak, mert ők "focisták" én meg elég ügyetlen vagyok benne. Állandóan olyan jelzőket használnak, hogy majdnem elsírom magam, és szünetekben is rólam van szó, hogy én milyen egy szerencsétlen alak vagyok. Felőrlödök ebben az egészben.

9. osztályos vagyok, de máris kirekesztettek.



2021. okt. 5. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szólj osztályfőnöknek
2021. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Húzz el onnan, hagyd ezeket a taknyokat megrohadni a saját kicsinyes suttyó világukban. Már csak 4 év és soha többé nem lesz részed ilyen szutyok emberekben.
2021. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Ne ringasd ilyen abrandokba kettes.

De, később is lesznek ilyenek, ne hidje senki hogy a felnőttek világában a munkahelyen nincsenek szar emberek. De vannak. Csak akkor még a megelhetesed is múlik a dolgokon.

Szóval soha nem lesz könnyebb, csak te leszel erősebb. Ha akarsz. Tanuld meg elengedni az ilyesmit. Zárd ki azokat a dolgokat amik ártanak a mentális egészségednek.

2021. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Most lett öngyilkos egy gyerek a zaklatasok miatt.

Teny, hogy teljesen más a gyerekek és a felnottek problémaja, de azért mindennek van egy határa.


A legtöbb amit tudsz tenni, hogy szólsz a szuleidnek és az osztalyfőnöknek.

Ha van rá lehetőség, akkor meg atiratkozni masik iskolába.

2021. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a helyes ha szolnak az osztalyfönöknek es a szülöknek. Amennyiben meg oldhato mas suliba menj azonnal!

En tudom milyen egy ilyen közösseg resze lenni 1 es 8 osztaly között volt benne reszem es ra nyomta a belyeget a felnött koromra is sajnos. Nem volt lehetösegem valtani mert a szüleim nem engedhettek meg maguknak:(

Falubol nem tudtak be vinni a varosba es itt ez az 1 suli volt.

2021. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Nincs barátod/ismerősöd/családtagod, akivel tudnál gyakorolni focizni?

De egyébként az ilyen g*cikkel nem szabad foglalkozni, bár tudom, hogy könnyű mondani. De bízz abban, hogy idővel lekopik ez rólad.

Talán válaszolhatsz olyanokkal, hogy "na és aztán?" ha fikáznak, vagy azzal, hogy "és akkor mivan?" - jó magabiztosan. Az a baj, hogy az ilyenek addig csúfolnak, míg engeded nekik :(

Lányokkal nem tudsz barátkozni? Nálunk volt, hogy lányokként bevettünk fiút a társaságunkba. Sőt, míg a fiúk fociztak, ő velünk röplabdázott (meg volt lány, aki inkább focizott, szóval nem volt ez a nemi megkülönböztetés szerencsére) - próbálj a tesitanárral beszélni, hogy te röplabdázni szeretnél inkább, mert utálsz focizni vagy valami ilyesmi okkal.

2021. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért még van esély rá, hogy lekopik ez rólad. Vagy csak a tesiórára korlátozódik a dolog, mert másban meg ki tudsz tűnni. Nem szabad elszigetelődni, ha tudsz, szólj vissza valami frappánsat, vicceset (tehát lehetőleg ne látszódjon, hogy rosszul esik, amit mondanak - attól csak vérszemet kapnak). Meg a rájuk hagyás sem működik, attól is felbátorodnak. De ha végképp nem hagynak békén, akkor tényleg le kell lépni.
2021. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

3

Nem ringatom semmibe. Tapasztalatból beszélek. Az ilyenek ottragadnak a putriban meg a lakótelepen. Ha a kérdező értelmes, egy idő után olyan körökben fog mozogni, ahol az ilyen primitív prolikat utálják ki, nem a magafajtákat.

2021. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Mi van 2-es!

Talán te is magadra ismertél?

Jó neked hogy nem egy iskolába jártunk, minden nap átélhetted volna a legszebb dolgokat.

2021. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

9

Átéltem, nem kell osztanod az észt, ha olvasni sem tudsz

2021. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!