Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy nő diákom (19 éves)....

Van egy nő diákom (19 éves). Állandóan szépen beszél rólam másoknak, kétszer kaptam ajándékot tőle, és sokat néz. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi vagyok. 5 éve tanítom.
2021. szept. 17. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
25 év alatt egyik diákom se csinált ilyet
2021. szept. 17. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet bejössz neki, de az is lehet, hogy csak tipikus seggnyaló, így akart bevágódni, pedáns tanuló stb. Bármelyik helyzet áll fent, nem kell semmit csinálni, pláne 5 év után.
2021. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehet tényleg tetszel neki, év végi jobb jegyért hajt, apafiguraként tekint rád, elég sok a lehetőség.
2021. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még 26 évesen se hívnék nőnek egy tinilányt, de te tudod....

Amúgy valszeg csak valami apafigura vagy neki.

2021. szept. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak kedvel, mint pedagógust (jó tanárnak tart)/a szülei utasítását követi/a jobb jegyre hajt/bejössz neki.

Ezek vannak. Én 19 vagyok szintén (lány-nem nő-szerintem) és én csak búcsúajándékot adtam még tanárnak, esetleg, ha osztálykarácsony vagy valami egyéb volt, akkor együtt adtunk neki valamit vagy aki épp kihúzta az adott tanárt.

2021. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!