Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Esti képzésen/felnőtt oktatásb...

Nemvagyokrobot kérdése:

Esti képzésen/felnőtt oktatásban könnyű beilleszkedni? ⬇️

Figyelt kérdés
Tehát az van, hogy a héten kezdek egy esti sulit, viszont ugye már 1 hónapja elkezdődött. Már a legtöbben, ahogy láttam a messenger csoportba elég jól kijönnek egymással, de én elég visszahúzódó vagyok még az elején. Nyilván szeretek barátkozni, de valamiért félek, hogy nem fogok tudni beilleszkedni, vagy nem leszek valamiért szimpatikus. Esetleg egy jó tanács? Szorongok, ha rágondolok :D

2021. okt. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el hamar beilleszkedsz és hidd el mire befejezitek az osztály fele már nem is fog oda járni. Sok sikert:)
2021. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok időt töltöttem oktatásban, és egy esti képzésről vannak a legjobb tapasztalataim. :)
2021. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyéni
2021. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen nektek! Majd odateszem magam :D
2021. okt. 5. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyű volt. Én is féltem tőle, de hasonlóan ment, mint bármilyen más képzésen korábban
2021. okt. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!