Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár rámborította a padot,...

A tanár rámborította a padot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen óra volt, az egyik osztálytársamnak a telefonja hangokat adott ki, és az én fülembe volt egy füles, ezért a tanár azthitte, hogy tőlem jönnek a hangok, így odajött a padomhoz, megfogta a tetejét majd lebillentette, felborult és a padon volt a telefonom, 2 energiaital, könyvek, illetve a gyújtóm. A telefonom az energiaital tócsába landolt, plusz rá is esett a doboza. Nagyon ideges lettem, simán tönkre is mehetett volna. Ilyet nem tehet meg a tanár igaz? Főleg hogy nem az én telóm volt a hangos hanem osztálytársamé. Szólni kéne valakinek hogy ez történt?

2021. okt. 8. 15:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
De hogy nem keverlek össze senkivel, hanem ezeket is te írtad ki, az is biztos. Ugyanaz a sztori, ugyanaz a stílus.
2021. okt. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Semmit. Ülj le fiam 1-es :D
2021. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

Egy igazi kis suttyó vagy.

Bár a tanár nem őrizte meg hidegvérét, gondolom nem ez volt az első húzásod, szóval megérdemelted, amit kaptál.

2021. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Elő volt az öngyújtód...Talán rá is gyújtottál egy cigarettára óra közben?Ha igen akkor meg lehet érteni a tanárt.
2021. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Te voltál a hibás, szal leginkább hallgass a dologról, mintha meg se történt volna :)


Egy osztálytársam jut errő eszembe, még 2009-ben középsuliban egyszer a tanár óra közben végignézett rajta, elkezdett röhögni, és beszólt: "Hát, a mi időnkben ilyen nem volt!"


Konkrétan a srác óra közben hátradőlve a széken rejtvényt fejtett, csokit, csipszet evett, közben zenét hallgatott, előtte volt a laptop amin pókerezett (akkor még a laptop, főleg mobilnet újdonság volt), és legelképesztőbb, hogy a mellette ülő csaj írta az ő füzetét is!!!


A tanárok tiszta idegek voltak miatta, a srác meg csak lazán röhögött, végül valami miatt kirúgták... azt hittük valami link csöves lesz, közben meg mindenféle hajmeresztő üzletekkel összeszedett 100+ milliót! Mi akik kijártuk a sulit, tovább tanultunk, meg sehol sem tartunk az életben..

2021. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Tiszteletlen és bunkó vagy. Ilyet csinálni egy tanteremben tanóra alatt??? Felháborító! Nagyon jól tette amit csinált. Rád kellett volna, hogy borítás úgy , hogy ad két nagy büdös pofont, hogy az agyad helyre álljon suttyòkám. A telefont meg el kellett volna vennie és KIZÁRÓLAG a szüleinek visszaadni. A tieidet pedig veled együtt a gyerekjòlêti szolgálathoz behivatni. Lehet tudnád utána hogy hol a helyed és megtanulnad, hogy egy oktatási intézményben hogy viselkedünk!
2021. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
10%
Jelentsd fel
2021. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
Bevezethetnék már azt is, amit a legtöbb külföldi iskolában. Unokaöcsém Angliában él, középiskolás. Azzal kezdik, hogy reggel a suli portáján le kell adni a mobiltelefont, és amikor elmegy, akkor veheti át. (De: bentről az épületből akkor sem telefonálhat, ha már visszakapta.) Nem tudom, annyi szarságot tudunk átvenni külföldről, az ilyet miért nem lehet "lemásolni"?
2021. okt. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
45%

4. Osztályos voltam, valami hülyeséget csináltam biztos, már nem emlékszem, tanít néni úgy megcsavarta a fülem, hogy egy darabig be volt ragasztva míg vissza forrt...

6.-os voltam kB, már gimnáziumba jártam hintáztam a széken (erre emlékszem), a tanár meg erőből hátulról előre nyomott, és a székláb alatt volt a lábam, 2 lábujjam eltört, mentővel vittek kórházba, és egy hónapig kB gipsz én volt a lábam.

Azt hiszem egyik alkalommal sem volt megkérdőjelezve a tanár, és otthon is kikaptam érte.

2021. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
inkabb huzd meg magad, ha mar ilyen pofatlan voltal hogy fulessel ulsz bent oran meg mindent kib.szol a padra, nehogy meg neked alljon feljebb
2021. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!