Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár rámborította a padot,...

A tanár rámborította a padot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen óra volt, az egyik osztálytársamnak a telefonja hangokat adott ki, és az én fülembe volt egy füles, ezért a tanár azthitte, hogy tőlem jönnek a hangok, így odajött a padomhoz, megfogta a tetejét majd lebillentette, felborult és a padon volt a telefonom, 2 energiaital, könyvek, illetve a gyújtóm. A telefonom az energiaital tócsába landolt, plusz rá is esett a doboza. Nagyon ideges lettem, simán tönkre is mehetett volna. Ilyet nem tehet meg a tanár igaz? Főleg hogy nem az én telóm volt a hangos hanem osztálytársamé. Szólni kéne valakinek hogy ez történt?

2021. okt. 8. 15:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok hogy belefér a nyolc napon tuli sérülés
2021. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

Szegény ember... Pszichológusra van szüksége.

Szegényt valszeg kirúgják emiatt. De jobb lesz így neki is.

2021. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kérdés valószínűleg kamu, de a gyerekek mai hozzáállása és világlátása valós benne.
2021. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
26%

Tehát az ide kommentelők szerint rendben van, ha egy tanár

-kárt tesz más tulajdonában

-eltöri a csontjait (ez már testi sértésnek is elmegy, az meg BTK kategória)

-idegrohamot kap és felborít egy padot (amikor én csináltam ezt diákként, majdnem pszichiátrián kötöttem ki, és jogosan - akkor a tanár miért nem?? és tökmindegy, hogy mi volt a kiváltó ok, mert az nálam is volt)


A posztban leírt tanár egy idegroncs, akinek dühkezelési gondjai vannak, és az sem érdekli, hogy kinek milyen anyagi kárt vagy sérülést okoz a viselkedésével.

Ha az a baj, hogy kint van a gyújtója és a telója a padon, kérje meg, hogy tegye el (vagy vegye el tőle, bár ezt nem tehetné meg, de ez legyen a legnagyobb baj).

Ha az a baj, hogy zenét hallgat, szóljon rá, hogy ne tegye. Ha nem hagyja abba, vegye ki a fülest a fülésből és vegye el azt (bár ezt se tehetné, de továbbra is ez legyen a legnagyobb baj).

Ha az energiaital a baj, kb. ugyanez a sztori.

Meg írjon be az ellenőrzőbe, hogy tudjon róla a szülő is.


De ne borítson fel padokat, amivel sérülést és anyagi kárt okozhat, adott esetben nem is annak, aki felé a dühkitörése irányult.


Aki szerint ez rendben van, az nagyon remélem, hogy soha nem megy gyerekek közelébe, mert csak további idegroncsok fognak kijönni a kezei közül.

2021. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!