Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kezdődik a koronahiszti újra...

Kezdődik a koronahiszti újra az egyetemen, örültök?

Figyelt kérdés
NEM orvosi egyetem, nincs is nálunk semmilyen egészségügyi képzés. Ez egy nagyrészt informatikus/gazdasági/kommunikációs egyetem. Hétfőtől maszkban lehet csak az egyetem épületeiben lenni és tartani kell a 1,5 méteres távolságot. Beteg embert be kell jelenteni a portán és ki kell toloncolni az épületből, ha betegen merészelne bejönni. Hát elkezdődött... Örültök?

2021. okt. 8. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

nem örülök, de inkább a maszk, minthogy megint online legyünk

de azért az túlzás, hogy valaki kicsit köhög akkor sem mehet be, nyílván lázasan ne menjen be senki

mindenki otthon ült 2 évet, most tér vissza nagy közösségbe, le van gyengülve az immunrendszere, meg amúgy is az ősz eleje a megfázásról szól, viszont nem élhetünk ezentúl buborékban

2021. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

#11


Egyetértek.


DE! Ha a világ urai, a legfelsőbb körök, ha így jobban "tetszik" úgy gondolják, akkor még ennél is nagyobb buborékban fogsz/fogunk élni. Szájkosárral.

2021. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk a maszk még nem kezdődött el, de az órákon bukóra nyitott ablak az meg van. Miután fűtés nincs, meg lehet fagyni. Én már inkább hosszú pufikabátban vagyok órákon, nem szeretnék megfázni.
2021. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

#13


úgy meg ahogy jönnek a mínuszok, bent melegben vagy + kabát, kint meg lehülsz.

2021. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
hülsz
2021. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
Én pénteken betegen, de friss (csütörtök reggeli) negatív teszttel ültem végig a délelőttöt. Nem zavart senkit sem a köhögésem, legalábbis nem szóltak, de oltva, negatív teszttel a zsebembe mit is tehettek volna?
2021. okt. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Még mindig nem válaszolt a kérdező, melyik egyetemre jár?

Vagy csak sima hangulatkeltő, a párbeszéd helyett?

2021. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
44%

pl elte.

10ezer ember futhat nyomorogva maszk nélkül, de amikor egyesével bemennek a rajtszámért, oda kell maszk is az elte n.

2021. okt. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!