Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma magasabb a fertőzöttek és...

Ma magasabb a fertőzöttek és a halottak száma is, mint 2020-ban novemberben amikor online oktatást rendeltek el? Érdekes?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 4. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem érdekes
2021. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor még nem oltogatták az embereket :D
2021. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy aki viszonylagos biztonságban akarta tudni magát az már megkapta az oltást... Nyilván senkitől nem lehet megtagadni az orvosi ellátást, de nem fog a világ oltással együtt is leállni, mert valaki fél Bill Gatestől
2021. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja értem... akkor nem oltották most már oltják.... ezért lettek magasabbak a számok. világos.
2021. nov. 4. 13:57
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Van egy nagy különbség: akkor még mindenki félt ettől az egésztől, most meg már nem. Aki akarja, megteszi a megfelelő óvintézkedéseket, és akkor jó eséllyel nem hal bele, a maradékot meg nem érdekli. Egyik sem fog iskolabezárást követelni, néhány lusta és szociális analfabéta hülyegyerek hisztije meg senkit nem érdekel.
2021. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Nem, inkább az a furcsa, hogy akkor még nem volt oltás.


Talán annyival voltunk előrébb egy éve, hogy ilyen tájt jelentették be, hogy utcán is kötelező a maszkviselés.


Bár szerintem holnap Viktor a Rádió interjúban ismét bejelent valami hasonló maszkos szigorítást.

2021. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
4, elképesztően hülye vagy. Nyitva vagyunk
2021. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekes.
2021. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem érdekes.

Önmagában az, hogy hány igazolt fertőzött van, jelenleg majdnem pont mindegy, mivel aki átesett már rajta vagy oltott, az jó eséllyel megússza komolyabb következmények nélkül. Normális statisztika nincs, de a többé-kevésbé hivatalos adatok, mint Merkely megszólalásai alapján az intenzívre kerülők szinte mind oltatlanok. Persze vannak kivételek, de szerencsére elég kevés oltott hal bele a vírusba, és ők is gyakorlatilag mind idős emberek. Ezek után tényleg nagyjából az a helyzet, hogy aki tart a Covidtól, rég oltott, ami aránylag jól meg is védi a komolyabb következményektől, aki meg nem, az úgyis tesz az egészre magasról, és magának keresi a bajt, onnantól kezdve meg ne legyen meglepődve, ha az esetleg meg is találja. Ez ellen nem hiszem, hogy bárkit is az állannak kellene megvédeni.

2021. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sem érdekes
2021. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!