Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hanyagoljam a barátnőm?

Hanyagoljam a barátnőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy osztálytársam tavaly év elején lettünk nagyon jóba rá pár hónapra legjobb barátnők. Azóta új tanévet keztünk és valami nagyon megváltozott egy ideje a többi osztálytársamnak kibeszél, hazudozik rólam, állandóan át ver szemrebbenés nélkül. Ezt mind 2-3 osztálytársam mondta ma el. De ez még semmi minden dolgozatnál les rólam hát mondanom sem kell, hogy lebukott kb az összesnél és egyből engem állítottak elő. Minden tanárom (vagy legalábbis a nagy rész) azt hiszi, hogy én leesk pedig nem.

Ma TZ-t írtunk elültem melőlle nem nagyon lepte meg. De ha ez nem lenne elég múltkor írjuk a TZ-t (egy másikat) oda súg nekem valamit nem hallottam, hogy mit. Rá 2mp kicserélte a dogáinkat Tz közben és mondja, hogy "írd meg légyszi, mert nekem nem megy" nem csaptam nagy hepajt megírtam. Akkora bűntudatom sohasem volt. Mondtam neki óra után, hogy én ezt elmondom a tanárnak és neki állt feljebb. Én hülye, nem szóltam végül. Ennyi.


Szerintetek?


Előre is köszönöma válaszokat!



2021. nov. 10. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Első körben próbáld megbeszélni vele a dolgot. Ha nincs változás, skippeld.
2021. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!