Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hanyagoljam az egyik legjobb...

Orsica kérdése:

Hanyagoljam az egyik legjobb barátnőjét vagy ne?

Figyelt kérdés
A story röviden annyi hogy voltunk ilyen tábor szerűségen és mondtam baratánőmnek hogy az a fiú nekem nagyon tetszik es körülbelül rá 45 percre smarolt vele. Es nem tudom hogy most akkor hanyagoljam mert az egyik legjobb barátnőm. Es bevoltak rúgva szóval nem tudom mit csináljak :(

2015. júl. 14. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:
*Barátnőmet
2015. júl. 14. 22:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy hónap múlva, egy év, vagy akár 10 év múlva, de összevesztek annyira, hogy többet nem is látjátok egymást. Akkor nagyon bánnád, ha elengeded a palit. De az is lehet, hogy a fiúval vesznél össze valamikor annyira, hogy szakítanátok, akkor meg sírnál az elherdált barátnőd után. Te döntöd el, neked melyik lenne jobb.
2015. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A "barátnőd" egy ócska, utolsó k**va.
2015. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátság többet ér, mint a fiúk. És ha azt mondod neki, hogy neked tetszik az a fiú és lesmárolja, akkor az nem barátnő, részegség ide vagy oda. Ha tényleg szeretne, akkor részegen inkább elmondaná a srácnak, hogy bejön neked, de nem rámászna... És néha az az ember, akit megismertünk nem is az volt, akinek gondoltuk.
2015. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!