Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes elmenni emiatt esti...

Érdemes elmenni emiatt esti gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már 4-5 éve mindenki csak baszogat engem az iskolában. Általánosban 1-6. osztályban jól elvoltam, de barátom sosem volt, csak elbeszélgettem mindenkivel. 7-8.-ban ezek az osztálytársak elkezdtek cseszegetni, mert látták hogy nincsenek barátaim, ezért folyamatos alázásban volt részem. Azt gondoltam, hogy a gimi egy megváltás lesz, de ez nem volt igaz. 9.-ben első nap bementem az új sulimba, de már aznap megaláztak, azzal, hogy leültem több ember mellé is, de mindenki azonnal elült. Nem, nem amiatt mert büdös lennék, mert minden nap tisztálkodok és parfümöt használok, hanem utólag kiderült, hogy csak simán kinéztek maguknak, és összebeszéltek a hátam mögött, mert ők már ismerték egymást. Itt is állandóan szekáltak, más osztályokból áthívták a lányokat, hogy nézzétek ezt a b uzit, meg milyen szerencsétlen egy f asz, és kb. 50 ember vihogott rajtam, én meg elfutottam. Ezért 10.-ben újra szerencsét próbáltam egy új suliban, itt semleges volt mindenki 1-2 hétig, megpróbáltam nem tolakodó lenni, de mégis megpróbáltam szólni nekik, de semmi reakció. Levegőnek néztek. Aztán látták rajtam, hogy nem tudok barátkozni, ezért elkezdtek szekálni, de ez nem sokáig tartott, mert ugye jött az online oktatás. Májusban, amikor visszamentünk újra kezdődtek a szekálások, és itt is b uzinak állítottak be, de ezt nem tudom honnan veszik, amikor teljesen hetero vagyok, Itt is ment a más osztályok előtti megaláztatás. Idén lettem 11.-es új gimit kezdtem, de amikor beléptem, akkor az egyik fiú elordította magát: Nézzétek, megjött ez az új g eci osztálytársunk. Aztán röhögött mindenki. Itt is az megy hogy állandóan szekálnak, de most már arra a pontra jutottam, hogy átmennék esti gimibe, annak ellenére, hogy 4,5 az átlagom. Azért azt gondolom, hogy felnőttek, nem kezdenének szekálni, meg megalázni. Csak azt olvastam, hogy ennek is vannak hátrányai.

2021. nov. 13. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérj segítséget, függetlenül a döntésedtől. Az előző hozzászólók nagyon jó dolgokat írtak.

Vond le a következtetéseket: bizonyos dolgokban valószínűleg változtatnod kell. Esetleg kereshetnél a közösségekben más, periférián levő embert, akivel kapcsolatot alakíthatnál ki.Egy meglevő közösségbe mindig sokkal nehezebb beilleszkedni sajnos, ezt tudomásul kell venni.

Próbálj meg kisebb szívességet kérni valakitől (négyszemközt),

nevetni a többiekkel, ne lássák, hogy fáj, ha piszkálnak. Reagálj máshogy (lazábban). Kitartás.

2021. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!