Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 30 felettiek, akik mentek...

30 felettiek, akik mentek osztálytalálkozóra, milyen volt, kiből mi lett? Volt, akin meglepődtél?

Figyelt kérdés

A jó tanulók sikeresek a munkában, mentek egyetemre?


Az annó jó pasik/csajok hogy néznek ki most?


A lúzerekből mi lett?


Kinek lettek gyerekei, nagy családja, és ki maradt egyedül?


Volt esetleg valaki, aki durván lecsúszott, elvonón volt vagy esetleg meghalt?

Ez az volt akiről ezt kamaszként feltételezted?



2021. nov. 17. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ezt facebookon is látni
2021. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem megyek, akivel akarom, tartom a kapcsolatot, akivel nem, azzal nem.
2021. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Nekünk nem volt találkozónk nem is hiszem hogy lesz de mindenkiről tudom milyen az élete a Facebook miatt 🤷‍♀️ nem kell ehez találkozó 😅

Azok az osztálytársaim akik visszahúzódóbbak voltak vagy "nyomik" már minden családos emberek, 1 vagy több gyerekkel.

Akik jó tanulók voltak, van olyan aki még mindig egyetemre jár, van aki jó munkahelyen melózik, van aki külföldön el, de nagyrészük egyedülálló vagy van párja de nincs gyerek meg úgy "család"

2021. nov. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzá teszem olyan nincs aki lejjebb csúszott.

Én pont az voltam aki hanyag tanuló volt, cigiztem, ittam stb

Ennyi év elteltével nem csusztunk lejjebb hanem ellenkezőleg, benott a fejünk lagya

2021. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Az osztályelső mára 4 diplomás, aki egyetemen tanít, de az osztály égető rossz gyerekéből is matematikus lett. Ők egyébként rövid ideig együtt is voltak, mint kiderült, jóval érettségi után. Valahol mindketten megleptek, mert azért ez nem olyan suli volt, ahonnan ilyen emberek kerülnek ki...



A legtöbb ambiciózus csaj elment szülni és ezzel vége is volt a többi tervnek, közülük 4-5-en a családi idill előtt vagy közvetlenül utána visszamentek is megpörgették a tanulmányaikat, de a többség szakmánál maradt.


Az akkoriban reménytelen emberek nem tudtak kitörni. A középmezőny nehezen kezelhető gyerekei voltak azok, akik úgymond megváltották a világot mégis, mint az említett srác. A jobb tanulók többsége átlagos-nívós életet él, általában megbecsült alkalmazottak. Van néhány vállalkozó, akinek döcög az üzlet.


Én is átlagos vagyok, maradtam abbam a rétegben, ahol voltam.

2021. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ja amúgy a lúzerek többsége maradt lúzer, a szebb (értsd: nem kikészített, menő emberek, hanem természetesen szép pofijú lányok és jóvágású fickók) emberek maradtak szebbek ugyanúgy. Aki egészségesen él és megkímélt munkát végez, az letagadhat 5-6 évet simán a többiekhez képest... Aki sokat fektetett a tanulmányaiba, hallani sem akar gyerekről.
2021. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolai osztálytalálkozóra mentem. Öten voltunk ott. Én úgy láttam hogy mindenki megvan elégedve az életével.


A gimis osztálytalálkozó ötletét feldobta valaki majd ugyanilyen lendülettel telibe is szarta. Mindenki leírta hogy neki mikor jó, majd elfelejtődött a dolog.


Persze tiszteletben kell tartani hogy nagyon sok embernél a gimi egy átmenet volt, igazából nálam is.


Volt egyetemi csoporttalálkozóm, na ott az elsőnél jó volt, de a második csak annyiból állt, hogy a tanszékvezető gyorsan elhadarta hogy ki kicsoda majd az egyik ember aki ott tanult vagy tanul prezentációt tartott a munkájáról (valami kutatás vagy fordítás) amit nem értettem hogy függ össze a csoporttalálkozóhoz. Ilyenen általában azt osztják meg hogy kivel mi van, milyen területen használja az egyetemen tanultakat, stb.


Én erről a találkozóról haza is jöttem.


Azóta nincs is kedvem visszamenni, plusz az egyetem is olyan volt hogy jól éreztem magam de nem hagyott olyan nyomot bennem hogy én oda akarjak járkálni, találkozgassak másokkal. Akikkel jóban voltam azokkal úgyis tartom a kapcsolatot, akikkel alig beszéltünk azzal minek jöjje össze beszélni arról hogy mi lett vele ha akkor azt se tudtam hogy mi van vele?

2021. nov. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!