Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » El se hívták az osztálytalálko...

El se hívták az osztálytalálkozóra, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársammal találkoztunk szóba jött ez a tèma hogy elmenne rá vagy sem ès annyit mondott "hogy az már volt,nem?"


Amúgy se szívesen mentem volna el, így meg főleg de gáz hogy arra se mèltattak hogy meghívjanak


2019. máj. 15. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az tényleg trógerség. Milyen volt a kapcsolatod az osztállyal?
2019. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudtál róla, hogy lesz? Mert írod, hogy te gondoltad, hogy lesz, csak kiderült, hogy már volt.

Talán nem értek el.

Nekünk 2 éve volt érettségi találkozónk. Néhány embert nem tudtunk elérni, aki senkivel sem tartja a kapcsolatot, telefonszáma, e-mail címe már nem az, mint régen, el is költözött, közösségi oldalakat nem használ.

2019. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs közösségi oldalad, ahol felismerhető vagy, gyakorlatilag nem fognak tudni megtalálni. Már nem szokás körbehívni a régi számokat.
2019. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Az én volt osztályom meg azon csodálkozik, hogy látni sem bírom a pofájukat, és eszemben sincs elmenni a találkozókra.
2019. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Lehet szemétség, de az én volt osztálytársaim között volt olyan aki végig piszkált, szivatott a gimiben 4 éven át. Ha lesz is osztálytalálkozó az biztos hogy ez az egy kikötésem lesz, hogy őt ne hívják meg, vagy én nem megyek. És nem én vagyok az egyetlen aki ezt gondolja a volt osztálytársaim közül.


Lehet valami oka hogy téged nem hívtak meg?

2019. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk pár éve volt általános iskolai (előtte sem volt soha, és azóta sem, de akkor gondoltak egyet, egyik srácnak vendéglője van a városunkban, hát megszervezte pár volt osztálytársnőnk (kb. 35-40 évesek voltunk, pontosan nem emlékszem.)

Akkor még iwiw volt, azon szervezték (én is fent voltam az iwiw-en). A lényeg, hogy utólag tudtam meg, szóval nem hívtak. Rákérdeztem aztán egyik csajra (amikor a szülővárásomban jártam, és összefutottunk az utcán), azt mondta, hogy ők úgy gondolták, mivel csak nyolcadikban kerültem az osztályukba (költözés miatt), ezért biztosan nem is kötődtem annyira. (Én parasztságnak tartottam, mert egy iwiw üzit küldhettek volna, az más tészta, hogy tényleg nem kötődtem, és nem mentem volna el, de ne döntsék már el helyettem.)

2019. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Bunkóság, bár én soha nem mennék el ilyen találkozókra. Középiskolai és általános iskolai osztályból van 1-1 ember, akivel úgy-ahogy tartom a kapcsolatot, a többiek életére magadról teszek (ahogy ők is az enyémre).
2019. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Velem nem fordult elő; mondjuk a 10 éves még nem volt, de nekünk van FB csoportja a volt osztálytársamnak, de hisztiből kiléptem onnan, aztán ne vettek vissza - mindenesetre mesélték, hogy egyszer ott ment valami szervezkedés egy összeröffenésről, de ebben nem vagyok biztos. Mindenesetre, ha ott van valami suzervezkedés, arról nem értesülök, bár az is tény, hogy nálam elmúltak a gimis évek, nem nagyon élek már abban az időszakomban, nem jut eszembe, hogy ezzel mi lehet meg az hogy van, stb.


A rendes 10 éves találkozóra azért illik mindenkinek szólni; ha a szervező nem ér el valakit, akkor másnak szólnia az illetőnek - akármennyire is különc, magányosfarkas, stb volt az illető. Max nem megy el, de az osztálytalálkozó lényege, hogy az osztálynak szervezik és mindenki az osztály része volt így mindenkinek illene megadni a lehetőséget, hogy elmenjen. Az nem osztálytali pl hogy A B és C leül sörözni, Meghívják D-t és E-t és a tbbiek meg mosolyogvaí nézik a FB-n megosztott képeiket.

2019. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
84%

Én meg pont mondtam, hogy nem fogok elmenni rá. Pár ember 4 éven át piszkált, sőt van, aki most se hagy békén. Búcsúajándéknak szivatásból bedrogoztak, hogy drogot raktak az italomba. Ilyen emberek közé menjek?? :D


Egyel sem beszélek már.


Amúgy lehet szimplán nem értek el.

2019. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Facebookon fent vagyok + telefon számon is tudják páran, ill. 1-2 osztálytársammal beszèlünk is nèha mostanában nem annyira költözès, munka stb. miatt de eltudtak volna èrni


A viszonyom velük elèg változó volt, volt egy klikk akkikkel elvoltam meg voltak mások akikkkel egyáltalán nem

2019. máj. 17. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!