Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Idegesít a szituáció, de nem...

Idegesít a szituáció, de nem tudom hogy, vagy egyáltalán reagáljak-e?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki 9.óta utál

A padon hagytam a vázlatfüzetem és az engedélyem nélkül belenézett, majd amikor szóltam neki, hogy tegye le mert nem szeretem ha nézegetik (egyébként ekkor még szépen szóltam neki) akkor megsértődött.

Következő óra előtt elmondott mindennek, amit nem szeretnék részletezni (meg szerintem a szabályok sem engednék)

A tanár látta hogy valami gond van ezért leálltunk beszélgetni. Előtte tagadta amit mondott, de mivel többen is hallották ez nem ment, ezért próbálta átírni, az se ment. Majd a végén odaköpött egy érzelemmentes "bocs" - ot.

Azután minden adandó alkalommal pletykát indított a barátaimat meg próbálta ellenem fordítani (egyszer sikerült is az egyiket, persze fele nem volt igaz annak amivel). Persze a házit előtte és utána is elvárta volna meg a segítséget a dogákban.

10.ben online volt ott se hagyott békén

Aztán most 11.ben osztálykiránduláson addig hazudtak addig csavarták a dolgokat (az egyébként már egyedüli) barátjával, hogy mikor kiderült mindenki ellenük fordult. Több órás veszekedés volt csoportban, ahol próbálták menteni a menthetőt még több hazugsággal/féligazsággal.

Amikor az of megtudta azt mondta próbáljuk elengedni, mert ha megbízunk benne annyira hogy dök képviselő legyen akkor ne legyen ilyen probléma.

Ekkor nagyon dühös lettem, mert 2 éven keresztül azt mondta nekem, hogy nem tud vele mit csinálni oldjam meg magam.


Igazából nem tudom mit várok, mert nem hiszem hogy ezzel tudnék valamit kezdeni, de azért jól esett leírni.


Ha valami nem érhető azért bocsánatot kérek, mert mindent érzések alapján írtam és nem gondoltam át hogy érthető-e, de jelen pillanatban nem is tudnám.


A válaszokat előre is köszönöm!


17/L



#osztálytárs #pletyka #csalódottság #Kibírhatatlanosztálytárs
2021. nov. 30. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Küld el a jó büdös k. anyjába, aztán fosd telibe a mocsadékot. Konkrétan nézd levegőnek. Tudom, ovis megoldás, de egy ilyen gyökeret csak úgy lehet leépíteni, ha nem talál rajtad fogást. Legyél mindig mosolygós és jókedvű a közelében, ne hasson rád (még ha ez nem is megy, játszd meg magad), had bosszankodjon, hogy te mégis miért érzed jól magad. Kis gedva.
2021. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben nekem is pokollá tette az életemet pár fiú. Nagyon nehéz volt, gyakran úgy kellett érzelemmentes arccal elsétálni a bandájuk mellet, hogy közben röhögve megjegyzéseket tettek rám, meg másokra is. A tanárok, az igazgató leszarta. Bezzeg amikor padra firkált valaki vagy órán rágózott, igazgatóit kapott. Komolyan nem értem, miért adnak teret az ilyen férgeknek és miért nincsen soha semmi büntetés az ilyenekkel szemben.

Ahhoz hasonló szituáció egyetemen volt, mint neked, pletykált rólam pár lány, mert...nem voltam nekik szimpatikus (ezt mondták indoknak komolyan). A végén végül őket utálták meg, de a dedós viselkedésük eléggé megnehezítette ott is a dolgomat.

Nem veled van a baj. Azok az emberek, akik ilyenek, nem normálisak szerintem. Főleg amit írsz, hogy ilyen apróságon sértődik be, mi ő kiskirályfi?

2021. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!