Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne csúfolj...

Mit csináljak, hogy ne csúfoljanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Állandóan melegnek csúfolnak meg azt mondják, hogy olyan vagyok mint egy b#zi...Pedig heteró vagyok és egyáltalán nem viselkedek melegesen (szerintem).

2021. dec. 16. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Miért gondolják ezt? Túl sokat haverkodsz a lányokal? Vagy szeretsz divatozni, frizuràzni?
2021. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Vond meg a vállad, hogy "oké, szerintetek az vagyok, és?" Ezzel kiveszed a fegyvert a kezükből. Valszeg azért csinálják, mert látják, hogy reagálsz
2021. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Van egy kamu profilom, ami egy meleg pasi. Először mindig belém kötnek, de aztán megkedvelnek, mert vicces vagyok, és magamból is viccet csinálok. Ez szinte minden esetben beválik. Próbáld ki
2021. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szeretnék, hogy az legyél mert bejössz nekik xD
2021. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérj segítséget az iskolapszichológustól.

Ez zaklatás, és nem kéne annyiban hagyni.

2021. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egyébként az szokott lenni, hogy van egy-két vezéregyéniség, és utána megy a sok birka. Na őt kell valahogy megfogni, hogy bekussoljon, akkor a többi is abbahagyja.


Általában azok szoktak a leghangosabban ordibálni, akinek ég a háza.

2021. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen barátom középsuliban. Mindig velünk, lányokkal volt, a fiúk lebzizták. Én mindig meg akartam őket verni. Ott is 1-2 hangos volt, többi tényleg birka volt. De aztán nem volt az olyan nyuszi, gyakorlaton összemelegedett és meg volt neki a felettese. De ezt nem sokan tudták.
2021. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne használj annyi sminket.
2021. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Egy ilyen csoportban szokott lenni 1-2 hangadó, a többiek csak utánuk csinálják ezt félelemből, hogy ne ők legyenek a céltáblák.

Azt a hangadót kell elkapni, és nekiesni. Biztos meg fognak verni a végén téged is, de ha neki fájt, amit te tettél vele, akkor ennek azért lesz visszatartó ereje.

2021. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Vicc volt, nyugodtan használhatsz.
2021. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!