Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne csúfolj...

Mit csináljak, hogy ne csúfoljanak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Állandóan melegnek csúfolnak meg azt mondják, hogy olyan vagyok mint egy b#zi...Pedig heteró vagyok és egyáltalán nem viselkedek melegesen (szerintem).

2021. dec. 16. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%
Mármint a sminket.
2021. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Gyúrd ki magad.
2021. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Mondod, hogy nem vagy az, de a 21. században már ez sem ciki. Ő meg homofób akkor. És tessék szólni az igazgatónak!!!
2021. dec. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódni, mert a sors akármit hozhat.


Nálunk volt egy fiú. Egyrészt a gyerekek nagyon furának találták a szemüvegét, másrészt a hangja is furcsán mutált és melegnek meg furának hívták őt. A lányok kerülték és kibeszélté a fiúk sokat bántották. Még megvan előttem pár jelenet ahogy bántják őt, pedig ennek 15 éve.


Ő leszarta a fiúkat és a lányokkal elkezdett több időt tölteni, mindig odament hozzájuk, külön-külön vagy csoportokhoz, beszélgetett velük és a lányok eleinte furcsának találták, az öltözőben kibeszélték őt, idővel rájöttek a beszélgetések alatt hogy nagyon jófej a gyerek. Jó volt a zenei ízlése, érdekes sorozatokat és filmeket nézett.


Ráadásul a természete is olyan volt, hogy mindenkivel mindenről tudott beszélni, emellett okos volt, de nem hencegett vele.


Szóval a lányok befogadták maguk közé és mindig odament valamelyikük hozzá szünetekben és nagy szeretettel bántak vele.


A fiúkkal nem lett baráti kapcsolata. Volt 1-2 fiú akik nem kerültek be a nagymenő fiú bandába, akik a kis baráti körükkel elvoltak, velük beszélt, de inkább a lányokkal lógott.


Később, amikor már a gimi utolsó 1-2 évében voltunk, a szóbanforgó fiú járt a lányokkal bulikba, diszkóba, fesztiválokra. Ahhoz képest, hogy mindenki melegnek csúfolta, kibeszélte és bántotta kilenceik elején, nagyon jól beilleszkedett.


Akikkel a legjobban volt azokkal tartja a mai napig a kapcsolatot, együtt mennek ide-oda, kirándulni, fesztiválokra, utazni. Gyakran látom erről a fb-n meg az instán a képeket.


Szóval lehet, melegnek csúfolnk, de akármi lehet belőle később. Te csak legyél önmagad.

2021. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kamaszfiúk között ez amolyan alap dolog szokott lenni. Ne vedd magadra, kezeld poénnak.
2021. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!