Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok holnap iskolába...

Nem akarok holnap iskolába menni, hogy betegitsem le magam?

Figyelt kérdés
Holnap első oran 15 versszakbol felelünk amiből nem tudok semmit! Esetleg van ra valami bevált mód hogy hanyjak? Vagy valami
2022. jan. 4. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Van kb. 3 órád, hogy megtanuld. (Ez ugye fel sem merült?)
2022. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát mondjuk ezt már régen se értettem mi a szarnak verset tanulni, lehetne értelmesebb dolgokkal is foglalkozni. Mire jó? Szóval át érzem. Szerintem elég ha ki mész orvoshoz és hazudsz. Bár én ezt nem ajánlom mert úgyis számon kér a tanár. És annyiszor ad egyest ahányszor nem tudod.
2022. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Dobjál be pár stadalaxot, és elintézed magad ezen a héten, hogy nem kell bemenned.
2022. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Legfeljebb kapsz egy karót, nem dől össze a világ.
2022. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Esetle állj neki, és tanuld meg. Sokkal egyszerűbb megoldás.
2022. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Kezdj el tanulni, simán meglesz.

Ha már csak a felét tudod rendesen, arra kaphatsz egy kettest.Majd kijavítod.Így nem lesz egész napra hiányzásod és nem is 1-est kaptál, majd kijavítod.

Javaslom youtube-on hallgasd a verset, közben olvasd a szöveget.Pihenés közben is hallgathatod, így tanulod is.

2022. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Melyik vers ez? Csak kíváncsiságból.
2022. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Csak azért írom hogy legyen egy szar tanács is: Covid veszély van, telefonálj be és mondd hogy köhögsz és anyád azt mondja hogy biztos ami biztos el akar vinni az orvoshoz, azt kész.

Az orvosnal mondd ugyanezt, gondolom van egy rakás paranoid ember aki tényleg befosik pár köhögéstől, szóval úgyis sokan járnak feleslegesen orvoshoz mostanában.

2022. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Én 15 versszakot két 10 perces szünet alatt memorizáltam.🤷‍♂️

Mondjuk a nap végére már egy szót sem tudtam belőle... Gondolom azért holnapig meg tudod tanulni.

2022. jan. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Elmész orvoshoz, azt mondod szarul vagy, kísz egy hét szabi.
2022. jan. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!